Jsem v posledním kole SONsB hlásněte pro mě TADY arigato
Objednejte si Chibi mazlíčka TADY

1. Kapitola

15. května 2009 v 22:49 | Klapča |  Kapitolovka Vampire Knight
Povídka pro ty, co viděli Vampire Knight...


,,Naruto vstávej! Už zase spíš ve vyučování!" Probudil Naruta naštvaný sence (Kakashi).
,,Gomen Kakashi-sence..." Řekl rozespale oslovený a začal bloudit pohledem po třídě, hledal Itachiho. Včera se ani neobtěžoval přijít na hlídku a Naruto musel nasazovat 3x větší rychlost. Protože faninky noční třídy byli neodbytné. Pořát se za studentama noční třídy snažily dostat, ani nevěděli že to jsou upíři. ,,Kdyby to věděli, myslím, že by se od nich drželi na 60 m." Pomyslel si Naruto a pousmál se nad tou představou.
,,Naruto, kde je Itachi?" Zeptal se Kakashi.
,,Nevím... Ani na večerní hlídce jsem ho nezastihl."
,,Hm... No nic, z5 k vyučování..." Školní hodiny se plížily nebezpečně pomalu a Narutovi se zdálo ,že za chvíli usne. Když v tom záchrana, zazvonil zvonek, který oznamoval konec dnešního vyučovacího dne pro denní tříd. Musel si pospíšit, po vyučování vždycky pouštěli noční třídu na školní pozemek a jako vždy, se tam seběhnou davy holek, kterým se líbí nějaký ten kluk z noční třídy. Ztěžka se zvedl a přešel ke dveřím jeho třídy. Tam ho zastavil Kakashi : ,,Naruto, měl by sis dát alespoň na dva dny volno. Většinu vyučování spíš a písemky máš při nejlepším za 3..."
,,Hai... Ale myslím, že mi to ředitelka nedovolí... Musím hlídat denní třídu, aby se nedostala blízko noční třídy... Víte co by se stalo, kdyby tam někdo přišel jen s oděrkou na noze."
,,Vím, ale taky vím že je tam Sasuke a ten je určitě pohlídá."
,,Když myslíte... Už musím jít..."
,,Jen běž..." Naruto proběhl školním pozemkem rovnou k bráně noční třídy kde se už tlačilo velké množství dívek. Naruto vběhl rovnou mezi ně a snažil se je odtamtud vyhnat, ale marně. Brána se začala otevírat a jako zázrakem, holky se zařadili do řady, aby měli kluci (z noční třídy) lepší průchod.První z brány vyšel Kiba, za ním Deidara (musela su ho sem dát :D), Ino (taky upír...), Neji, Shikamaru a Lee (ti nejsou moc oblíbení u dívek...), několik dalších kluků a konec tvořil Sasuke. Jen co ho dívky z denní třídy uviděli, rozeběhli se k němu. Naruto je jen tak, tak udržel. Ale dívek byl přesila a on spadl na zem. Sasuke k němu přišel a podal mu ruku na znamení že mu chce pomoct na nohy, Naruto se na něj překvapeně podíval, jako malý se moc nemuseli... Ikdyž byl Naruto Sasukemu vděčný že mu zachránil život, ale on byl takový odtažitý a s Narutem se nechtěl vůbec bavit. Zaváhal, ale ruku přijal.
,,Arigato..." Poděkoval mu, ale on mu ruku nepustil. Sasuke chtěl něco říct, ale objevil se tam Itachi a donutil sasukeho, alby pustil Narutovu ruku. Přitom se podíval na Naruta a pošeptal mu : ,,Je to upír, nevěř mu."
,,Hai..." Odpověděl Naruto. Itachi se obrátil na dav dívek a začal řvát : ,,Hej!!! Jestli se to tu do 5 sekund nevyklidí, zruší se Valentýnský den!!!"
,,Nání?!" Ozval se dav.
,,Slyšeli jste!!! Jdu počítat... 1."
,,Né, my už jdeme..."
,,2"
,,Vždyť už jedeme Itachi!"
,,3"
,,Rychle holky!!!"
,,4"
...
,,5... No, maj štěstí, už tu nikdo není..." Odechl si ,,Můžete jít." Dodal a zlostně se podíval na -podle jeho názoru- "bandu upírů".
,,takhle se chovat k Sasuke-sama." Neodpustila si poznámku Ino ,,Zasloužil by zbičovat!" Hodila po něm vražedný pohled a jako pejsánek odcupitala za Sasukem. Hned jak se objevili, tak hned zmizeli (noční třída...).
,,Kde jsi zase byl?" Zeptal se Naruto. ,,Večer a ani ve škole si nebyl k naleznutí..."
,,Nestarej se."
,,Hm... Když myslíš..."
,,Myslím..."
,,No nic, jdu domů, probuď mě na hlídku Itachi." Řekl Naruto a rozešel se ke škole (Bydlel na koleji...). Cestou přemýšlel o tom co se před chvílí stalo...

V jeho mysli (divný co XD) :

Sasuke mi pomohl na nohy... Po tolika letech se chce přátelit? To je divný... Myslím že je za tím něco jiného... Ina prasečina se zase usvědčila jako pes... Myslím že by měla dostat novou přezdívku... Co takhle Ina pejsana (výmysl choré mysle...)??? Ne, to je divný... Myslím, že se Sasukem něco má... Až je někde načapu a vyfotím je... Sakura pukne vzteky (XD)... Itachi se poslední dobou chová divně... Něco s ním je... Zkusím to z něj nějak dostat... Koneckonců ho znám už odmalička... Hm... Měl bych si pospíšit, jinak se nevyspím...

Z5 v normálu... :

Rozeběhl se po schodech rovnou do svého pokoje, odložil si tašku a sundal si sako. Vyčerpáním si lehl do postele a hned usnul. Po 30 minutách tam přišel Itachi. Sedl si k jeho posteli a díval se na jeho spící klidnou tvář, dělal to skoro pořát. Měl uvolněnou tvář bez různých starostí, neměl ustaranou tvář, kterou se na něj skoro pořát díval. Nesnášel když se na něj Naruto díval tou jeho ustaranou tváří, chtěl aby se na něj díval zase jako na kamaráda a ne jakoby s ním měl jenom starosti. Díval se na něj do 7, nechtěl ho probudit a tak šel hlídat sám, stejně nemohl nic dělat... Stával se z něj noční tvor, který miluje krev.... Ano, stává se z něj upír... (Jak byl malý kousla ho čistokrevná upírka) Nedalo se s tím nic dělat... Už i začal přes den spát... Proto už skoro vůbec nechodil na hodiny...

Pozn.: Itachi je stejně starý jako Naruto...

Itachi šel kolem školy a přemýšlel, jak udělat to, aby se z něj upír nestal úplně. Upíry úplně nesnášel a hlavně ty čistokrevné (Sasuke)... Neměl je rád, protože když někoho vysáli, tak se z jejich obětí staly upíři... Ale ne normální, takový... Posedlí krví. Říkalo se jim upíři třídy C. (nejnižší třída). Do třídy A. patřily čistokrevní upíři, do B. patřily upíři, jejichž jeden rodič byl čistokrevný upír, nebo upír třídy C. Uvědomil si, že patří do třídy C.... No teda skoro, ještě není posedlí krví. Vzpomínal, jak se seznámil s Narutem. Bylo to necelých 12 hodin po smrti jeho rodičů. Naruto byl nemotorný a snažil se mu pomoct, ale Itachi ho odbýval, nebo ho ignoroval, ale Naruto se jen tak odbít nenechal a nakonec Itachiho umyl a převlékl ho (bez Itachiho pomoci). Usmál se nad vzpomínkami, ale brzy ho dobrá nálada přešla...
,,Itachi." Promluvil hlas čistokrevného upíra Sasukeho.
,,Co potřebuješ?" Vyjel na něj.
,,Promiň..." Odpověď Itachiho překvapila.
,,Cože?" Povytáhl obočí.
,,No, vím že nesnášíš čistokrevníky a tak se ti omlouvám za mé chování." Řekl chladně.
,,Vím že se mi omlouváš předem, vždycky se omluvíš a potom uděláš tu věc za kterou se mi omlouváš, dělal jsi to už tolikrát..." Řekl si Itachi pro sebe.
,,Dobře omluva se přímá..."Odvětil mu Itachi a Sasuke, jen co se Itachi otočil, zmizel.
,,To mě zajímá, co zase udělá..." Řekl si Itachi a pokračoval v hlídce. Celou dobu přemýšlel o svém životě, rodičích, Narutovi a o Sasukem.

Naruto se ráno probudil v 8. Podíval se na hodinky a naštvaně probudil Itachiho.
,,Itachi jak to, že jsi mě neprobudil?"
,,Nech mě! Chci spát!" Odpověděl Itachi rozespale a překulil se na bok (zády k Narutovi).
,,Hej! Vstávej! Chci vysvětlení!"
,,Hn... Si se potřeboval vyspat... Za týden si nenaspal ani 6 hodin..."
,,Aha..." Řekl zaraženě Naruto ,, Díky Itachi." Dodal a nechal ho být.
,,Nemáš zač." Řekl v polospánku Itachi a usnul. Naruto ho po půl hodině vzbudil a vydali se spolu do školy.
,,Stalo se něco večer?"
,,Ne..."
,,Hm..."
,,Co je?"
,,Nic..."
,,Dobře, potkal jsem toho zmetka..."
,,Aha a to myslíš čistokrevníka?"
,,Přesně... Už mě pěkně sere... Zase se mi omluvil a já doufám, že to co mi provede bude k vydržení..."
,,Hm..."
,,Vyspal ses alespoň?"
,,Jo, spal jsem od 3 (odpoledne) do 8 (ráno)."
,,Tak to jsem rád že jsem nehlídkoval sám pro nic, za nic."
,,Ale ještě jednou díky." Usmál se na něj Naruto.
,,No jo, nemáš zač..." Odvětil.
Oba vešli do školy, třídy a kupodivu si v zápalu konverzace sedli do jedné lavice a když si to uvědomily, ani jim to nevadilo a kecali dál.

Jak už jsem řekla… Tato povídka je spíž pro ty, co viděli anime Vampire Knight a Vampire Knight Guilty…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ebika ebika | Web | 5. června 2009 v 19:33 | Reagovat

Já to teda viděla a bylo to super už, už du na další díleček!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama