Jsem v posledním kole SONsB hlásněte pro mě TADY arigato
Objednejte si Chibi mazlíčka TADY

1.Kapitola : Rozhodnutí

15. května 2009 v 22:58 | Klapča |  Kapitolovka Cesta pomsty nezastihla jenom tebe Sasuke
...


Pein dovyprávěl Narutovi svůj příběh, podíval se na něj a bylo vidět, že přemýšlí. Naruto měl na výběr, buď uzná Peinův mír, nebo ten svůj. V jeho hlavě to šrotovalo plánem. Samozřejmě chtěl zabít Madaru, za to že poštval Kyuubiho na Konohu. Díky jemu zemřeli oba jeho rodiče. Taky chtěl zabít Peinova těla, za Kakashiho a Jyraiy. Chtěl aby Pein trpěl, chtěl mu zabít Konan v tu chvíli, kdy mu bude vyznávat lásku. Tak jako to udělal jemu (zabil Hin). Potom zabít Sasukeho za Sakuru. Dostal nápad, bude se tvářit, že Akatsuki dá Kyuubiho dobrovolně, ale jak se tam objeví Madara, zabije ho. Byl si naprosto jistý, že ho porazí. Sice ho minule neporazil, ale teď se stal silnějším. Naruto ještě chvíli přemýšlel a potom se podíval na Peina.
,,Dobrá, jdu s vámi do Aka skrýše a dám vám Kyuubiho." Šlo vidět že Peina tahle odpověď potěšila.
,,Jsem rád že se to vyřeší bez boje." Usmál se na něj.
,,Hm..." Narutovi to bylo jedno, teď si začal představovat Madarovo zohavené tělo a Peinův zoufalí výraz v očích, když se bude sklánět k mrtvole jeho milované Konan.
,,Konan..." Nadechl se. ,,Už nemám chakru, do akatsuki půjdeme pěšky."
,,Hai." Přikývla a začala ničit svůj papírový strom. nebyla moc nadšená že půjdou nějakým lesem. Mohl by na ně někdo zaútočit. Ale stejně jsou nesilnější ninjové na světě. Jak bláhově si myslela. Naruto v sobě zakrýval ještě větší sílu, která se zatím neprobudila. Naruto ani Akatsuki neměl vůbec tušení, že má v sobě ještě jednoho démona. Démona, na kterého se už zapomnělo, démona z minulého tisíciletí. Démona s 10 ocasy a jménem Mekaru (nemá to nic společného s městem Mekka). Teto démon měl vetší chu´t zabíjet, větčí chuť dívat se jak lidé trpí, ale byl i rozumnější. Přece Naruto měl v sobě ještě i Kyuubiho a kdyby spojili své síly, mohli by z něj utéct. Kdyby byl sám, měl by menší šanci na únik, mnohem menší. Nechtěl, aby o něm někdo věděl. Proto se za celou dobu co je v Narutovi, nesnažil nějak projevit.

Trvalo nejméně hodinu, než konečně mohly vyrazit k Aka skrýši, šli velice pomalu. Protože se Pein nemohl chodit, ani se vlastně pohybovat.
,,Konan," Ztěžka se nadechl ,, myslím, že už ostatní těla nepotřebuji."
,,Ale mohl by ses zabít!" Zakřičela na něj Konan.
,,Když první zabiješ těla a potom mi sundáš ty kůly (nwm jak to nazvat...) z těla, tak ne."
,,Ale to bude trvat dlouho!" Namítla Konan.
,,Tak to uděláme ve skrýši." Protočil očima. Jeho pohled se zastavil u zamyšleného blonďáčka. Bylo vidět že o něčem hodně přemýšlí. To Peina zarazilo.
,,Co kdyby si to chtěl rozmyslet?" Proběhlo mu hlavou. Už na začátku mu bylo divné, že souhlasil s tím, že půjde dobrovolně do Aka skrýše. Zavolal si k sobě oddaného podaného.
,,Kere," Začal šeptat. ,,Kdyby jsi u Naruta uviděl něco podezřelého..." Nedořekl.
,,Ano Pein-sama, budu vám to hlásit." Odvětil Ker.
,,Příště mě prosím nepřerušuj!" Tohle Pein nesnášel, dokonce za to zabil i jednu matku. Protože ho její manžel přerušil uprostřed věty. Nejraději by zabil i Kera, ale přece to byl jeho nejoddanější poddaný... (No víte, kdyby ho zabil, tak by od něj asi všichni utekli... Nebo alespoň já...)

Naruto byl natolik zabrán do vymýšlení své pomsty. Vůbec si nevšiml, že už začalo zapadat slunce a na obloze se začali objevovat červánky. První chtěl zabít Madaru, potom Konan, Peina a na konec Sasukeho. No, vlastně chtěl zabít všechny z Akatsuki za to, že chytají jinjuuriky (nwm jak se to píše). Docela se těšil, až se dostane do Aka skrýše. Neměl všechno promyšlené… Ale věděl že by se měl večer dostat ze skrýše. Hned by šel za Madarou a zabil ho. Potom zase za Peinem a Konan… Ti by skončili úplně stehně a na konec by zašel na návštěvu za Sasukem. Doufal že ho u cely nebudou hlídat. Počítal s pouty, ale ty by pro něj neměli být problém.

,,Utáboříme se tady. Konan, mohla bys prosím udělat papírové stany?" Vykouzlil psí oči a podíval se směrem ke Konan.
,,Hai." Odpověděla. ,,Jare, jare… On si prostě neumí postavit stan…" Zašeptala ještě. Naruto to slyšel a uchechtl se. Porozhlédl se kolem, uviděl jezírko. Bylo osvětlené měsíční září a na víc, bylo čisté. Takže když si k němu sedl, viděl až na dno. Byl tam klid a Naruto se zase zamyslel: ,,Jaké to bude, až uvidím Sasukeho. Ten jeho bezchybný obličej a černé pronikavé oči? Budu vůbec schopný ho zabít?" Vrtalo mu hlavou. Zarazili ho jeho myšlenky. Přece nebude mít problém s tím, že zabije svého věčného rivala a bývalého kamaráda, který ublížil jemu i jeho kamarádce?!

1.P.S.:Mno........... No nwm, nwm... Tak co první kapitola? Hm? Napište pls nějaké komentíky! Ať vím, v čem se mám zlepšit! (chyby se nepoítají :D)
2.P.S.:Vím že je to krátký... Nejste jediní kdo si toho všiml...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Glorilian Glorilian | Web | 17. května 2009 v 11:54 | Reagovat

Mě to nepřipomnělo Mekku ale Mekáč =D, jak povrchní =D.

Jinak kapitola se mi líbila, je to - zajímavé. =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama