Jsem v posledním kole SONsB hlásněte pro mě TADY arigato
Objednejte si Chibi mazlíčka TADY

1. Kapitolka :P

15. května 2009 v 22:52 | Klapča |  Kapitolovka Minulost a přítomnost (pozastaveno!)
Divné
Upozornění: Yuu(holka)/Sasu...Bouchnutí dveří probudilo hnědovlasou dívku k činnosti.
,,Haló je tady někdo?"Zeptal se černovlasý kluk a jeho skupina.
,,Ano, hned jsem u vás."Zazněl hlas oné dívky , její hlas se až moc zalíbil černovlasému klukovi (teenagerovi, aby bylo jasné že je mu kolem 17-18 :)).
,,Nemáte tady volný pokoj ?"Zeptal se mladík zdvořileji až moc na jeho gusto i gusto jeho společníků kteří se na něj nechápavě podívali, nikdy ho takhle neslyšeli.
,,Ano," Odvětila dívka a vyšla ze dveří jejího pokoje který byl blízko pultu hotelu, ,,chcete pokoj s balkonem nebo bez?" a zadívala se na skupinu lidí , vůbec si nevšimla touhy v očích černovlasého mladíka.
,,Budu chtít 3 pokoje s balonem."Řekl mladík po chvilce uvažování.
,,Ale, nebude vám vadit že budete v jiném patře? balkon je vždy jen na jednom patře." Odpověděla dívka s překvapeným výrazem v očích.
,,Ne, nebude ."Odvětil mladík.
,,Sasuke-kun já budu spát s tebou."Zeptala se dívka která stála hned vedla něj.
,,Ne, Juuga a Siugi (nevím přesně jak se menuje :) budou spát spolu , Karin ty sama a já taky sám."Odvětil trochu znechuceně Sasuke při představě že by spal s Karin.
,,Jak si přejete ."Řekla dívka a začala hledat klíče v krabici pod ní.
Juuga se zájmem podíval na dívčí zadek a řekne tak aby ho dívka neslyšela Siugimu: ,,Kdyby tě večer probudilo něčí vzdychání, tak se tvař jakobys nic neslyšel." a zasmál se se Siugim.
Sasuke to zaslechl, ale dělal jakoby nic.
,,Tak tady to je."Řekla dívka a podala Sasukemu 3 klíče.

***

,,Sasuke-kun , kam to jdeš?"zeptala se Karin. ,,Ještě jsme nedomysleli jak chytnem osmiocasého."
Sasuke neodpověděl , neměl to za potřebí , stejně se jen šel podívat dolů a navázat konverzaci s tou dívkou. Pomalu sešel po schodech a podíval se co dívka dělá, seděla s hrnkem čaje na pohovce u krbu kde plál oheň a upřeně se do něj dívala až začal Sasuke trochu žárlit na krb. Už dávno si všiml že ho ta dívka nějak a že by chtěl vidět její úsměv , být sní a klidně si jen povídat.
,,Promiň můžu si k tobě sednout?"Zeptal se Sasuke a čekal na její odpověď.
,,Jo, klidně a promiň večeře bude asi za 15 minut, neměla jsem čas ji udělat dřív."Řekla a posunula se aby si Sasuke mohl sednout.
,,Tak ,"Nevěděl co má říct a tak se jen zeptal: ,,Jaké je tvé jméno?"
,,Uzumaki Yuuki a ty se nejspíš jmenuješ Uchiha Sasuke že?"Řekla a Saskemu se zatajil dech .
,,Jak to že se jmenuje jako Naruto, já myslel že Naruto sourozence nemá."Řekl si v duchu a nahlas pokračoval ,,Jo, jak si to věděla ?"
,,No ta dívka Karin že? Řekla ti Sasuke a všimla jsem si znaku na tvém oblečení."Odpověděla .
,,Aha, máš nějaký sourozence?"Zeptal se.
,,Jo, mám bratra , ještě jsem ho nikdy neviděla a myslím že se jmenuje Uzumaki Naruto, jsme dvojčata."Řekla posmutněle a podívala se Sasukemu do jeho očí.
Sasuke pocítil jak se mu rozbušilo srdce když se na něj podívala a zároveň se tvářil že Naruta nezná.,,No nic, já jdu zavolat ostatní že večeře bude za chvíli." Vypadlo z něj nakonec po dlouhém mlčení.
,,Děkuji ." Řekla a podívala se znovu do ohně.

***

,,Yuuki, ty jíst nebudeš?"Zeptal se Sauke poté co se ujistil že je nikdo neposlouchá.
,,Já už jsem jedla."Řekla trochu ospale a rozhodne se jít spát ,,Dobrou , já už jdu spát."Řekla u dveří , ale na Sasukeho se už nepodívala.
Sasuke se taky rozhodl že půjde spát .
Večer ale nemohl usnout pořát jen myslel na Yuuki , chtěl ji vlastnit , hladit ji po jejích krásných hnědých kudrnatých vlasech a chtěl se pořát dívat do jejích kaštanově hnědých očích, byli to nejkrásnější oči které kdy vyděl. Rozhodl se , musí se na ni aspoň podívat alespoň když spí.Pomalu a potichu jak kočka scházel po schodech, byl rád že má pokoj hned nad jejím. Pomalu vešel do jejího pokoje a k jeho radosti si všiml že spí, přistoupil k její posteli , spala no břiše a obličej měla natočený k oknům, přiblížil se k ní natolik že oddechoval na její krk , ale evidentně mu to nevadilo. Yuuki to probralo ze spánku , někoho nad sebou cítila , ale měla strach tak se ani neodvažovala otočit . Sasuke si všiml jejího ztuhnutí ,ale nevšímal si toho, chtěl aby o něm věděla a aby cítila jeho přítomnost, také si všiml jejího strachu ,vzal pokrývku a celou ji přikryl , až ke krku. Sice to dělal nerad , ale musel odejít.

***

Ráno se jako první probudila Yuuki, co se večer stalo přisuzovala ke snu.Nechtělo se jí vstávat , ale musel připravit snídani pro hosty a pro sebe.Nahlas si povzdychla a vstala , převlékla se z pyžama a zamířila do kuchyně.Sasuke seděl venku a díval se na oblohu všichni ostatní spali, dokonce i naruto :).Yuuki připravila k snídani bábovku, dala ji do jídelny spolu s čajem pro sebe udělala rámen:).Sedla si do svého pokoje a začala jíst, v rekordním čase ho snědla. Ale už neměla hlad.Zavolala k sobě svého psa a šla ho vyvenčit. Jak šla všiml si ji Sasuke a rozhodl se ji sledovat. Jak ji sledoval vycítil přítomnost někoho jiného a čekal až vyleze.Brzy se dočkal , po Yuuki někdo hodil kunai, zasáhl ji ale místo mrtvého těla se tam oběvil jen pařez, což oba vyvedlo z míry.,,Kde je? Kdy udělala náhradu?" Vrtalo Sasukemu a útočníkovi hlavou. Najednou Sasuke uslyšel jak někdo zařval CHIDORI a RASENGAN.Podíval se na oblohu a uviděl Yuuki, podíval se jí do očí a uviděl šaringan. ,,To není možné! Jak to že má šaringan?" Problesklo mu hlavou, najednou uviděl útočníka, utíkal ale Yuuki požila bleskovou chůzi a vrazila do něj obě ninjutsu. Sasuke nechápavě zíral. Najednou se Yuuki otočila a všimla si Sasukeho, než se nadál stála za ním a řekla :,,Tohle nikomu neříkej!"Nebyla to prosba nýbrž rozkaz.Sasuke to ale odmítl , Yuuki neměla na výběr praštila Sasukeho a vymazala mu paměť.
,,Sasuke-kun? Jsi v pořádku?"Probudil Sasukeho hlas jeho společníků, Yuuki stála kousek dál a sledovala jestli si Sasuke na něco vzpomene, na nic si k její úlevě nevzpomněl , ale nechápal co tady dělá.
,,Kde to sem?"Zeptal se.
,,Ta holka tě tu našla, tak běžela do chaty a řekla nám že tu jsi."Řekl Juuga a podíval se na Yuuki, ,,Máš ošklivou ránu na hlavě, co se ti stalo?"zeptal se a odvrátil zrak od Yuuki.
,,Nevím , pamatuji si jen že jsem seděl na zahradě a potom už nic."Řekl po chvilce přemýšlení.
,,Pojďme do chaty, tady je zima a v chatce je teplo, jestli tu bude Sasuke ležet jenom nastydne." Řekla Yuuki.
,,Ta holka má pravdu pojďme zpátky do chaty."Řekl Siugi a pokoušel Sasukeho dostat na nohy.

***

,,Je ti už líp?"Zeptala se Yuuki Sasukeho, on jen odvrátil oči protože tam byli jeho společníci.
,,Ty snad nevidíš?"Řekla Karin. ,,Vždyť je mu už dobře."Řekla a podívala se na něj .
,,Půjdu si lehnout, prosím nikdo mě nerušte."Řekl Sasuke unavěně.
,,Sasuke-kun nechceš něco donést k pití? Třeba čaj." Zeptala se Karin.
,,Jo, ale vy prosím běžte najít nějakou stopu po útočníkovi."Odvětil a všem bylo jasné že pozornost od Karin nechtěl.
,,Tak dobře, do večera přijdeme."Řekl Siugi a chtěl potkat onoho útočníka, který porazil Sasukeho.
,,Tak ahoj, Sasuke-kun. Řekla Karin a odebrala se k odchodu.

***

,,Promiň že ruším, tady máš ten čaj."Řekla trochu nesměle Yuuki a snažila se zapomenout na ráno.
,,Ne, to nevadí , stejně mám žízeň."Řekl Sasuke a posadil se na postel.
Neměl na sobě tričko, takže když se na něj Yuuki podívala hned ji na obličej naskočil rumělec. Měl krásné vypracované tělo, které by mu záviděli i bohové.Sasuke si všiml jak si ho zaujatě prohlíží a tak se ještě naschvál postavil k ní , aby jí byl blízko jen na několik centimetrů a pozoroval jak dívka zrudla rozpaky. Potom jí vzal hrnek z ruky a odešel si znovu lehnout , chtěl vědět co udělá , ale k jeho překvapení Yuuki odešla z jeho pokoje do kuchyně.

Tam zavřela oči a sedla si na pohovku, v duchu si znovu připomněla jeho tělo a najednou ucítila jeho přítomnost. Sedl si k ní a když otevřela pusu , hned se chopil šance a dal jí vášnivý polibek. Ona se lekla a snažila se odstrčit, ale bylo už pozdě , ucítila jeho nedočkavost a jak se jí snažil dobít do pusi až to bolelo. Ucítila jeho ruce na jejích zádech a jak se jí snaží položit na pohovku, poté co se mu to povedlo se ji začal znovu dobívat do úst. Když to nevzdávala tak ji začal líbat na šíji, chvíli ji polibky mapoval a pak našel to co čekal, slabé místo, začal ho líbat a dívce se rozbušilo srdce vzrušením a vzdychla vzrušením.Sasuke se jen odtáhl od jejího krku zase k puse. Znova se tam začal dobívat až se mu to povedlo, Yuuki byla vyvedená z míry, cítila jak jeho jazyk vplul do její pusy a otevřela oči , Sasuke se do nich podíval a uviděl hned několik pocitů, vzrušenost, popudlivost,odmítavost a strach. Pomalu se začala třást strachem, jak to Uchiha ucítil , nechtěl ji sice nějak ublížit , ale nemohl se od ní odtrhnout, jeho tělo mu nedovolovalo přestat. Najednou ucítil že se přestala klepat, spíše začala spolupracovat, objala ho přitiskla si ho víc k sobě, a taky mu začala oplácet polibky. Ucítil jak její ruka pomalu bloudí po jeho těle, nejprve na krku, potom na břiše a začala si přibližovat k jeho chloubě. Znovu se zadíval na její oči a spatřil obrovský chtíč a varování kdyby odešel , zabila by ho. Potom zajela rukou přímo do jeho rozkroku a hrála si tam se jeho ... (vy víte sčím) On jen škokovaně vydechl a chtěl víc, ale neposedná ruka tam nevydržela moc dlouho, začala zase bloudit po jeho hrudi až k hlavě, pomalu cítil že mu kalhoty začínají být těsné. I Yuuki si toho všimla, najednou se od něj odtrhla a začala ji sundávat tričko, podprsenku, sukni.Přistoupila k němu a donutila ho vstát, v mžiku mu sundala kalhoty a zase ho donutila sednout si. Vzala jeho penis a začala mírně po něm přejíždět rukou,sundala si zbytek spodního prádla a začala ho líbat , on se k ní naklonil a donutil ji aby si lehla. Potom do ni pomalu vnikl, uslyšel vzdech a Yuuki ucítila jak se v ní hýbe.Začal přirážet ... pomalu, potom zrychlil až s mu dostalo vyvrcholení , odtáhl se od ní odtáhl a začal vzrušeně oddychovat a slyšel i vzrušenou Yuuki. Políbil ji najednou uviděla Konohu v plamenech, svého bratra umírat a jak po Dasukem něco křičí , potom na ně (i celou Konohu) použil ninjutsu a pak na něm použila své ninjutsu a najednou tma...


***

Probudím se celá zpocená a utěšuju se ,,To byl jen ošklivý sen."

Pokračování příště (možná)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama