Jsem v posledním kole SONsB hlásněte pro mě TADY arigato
Objednejte si Chibi mazlíčka TADY

2. část (je to napsané černým písmem a nejde mi to změnit na bílé...)

15. května 2009 v 22:54 | Klapča |  Kapitolovka Akatsuky
...


Sasuke

,,Máme misi..." Řekl Orochimaru.
,,Hmmm...Co máme udělat?" Zemtám se nezaujatě.
,,Vypálíme vesnici..."
,,Jakou?"
,,Konohu... Možná to bude pro tebe těžké, ale mám rozkaz od Peina... Možná bys potom mohl vstoupit do Akatsuky."
,,Hm... Kdo jde s námi?"
,,No... Já, Kabuto, ty a ještě dva členové Akatsuky."
,,Kdo jsou ti dva?" Tuším že jeden je ten Naruto, se kterým se před chvílí bavil můj sence, ale ten druhý... Mám takový neblahý pocit.
,,Naruto-kun a s tím druhým se ani možná neseznámíš." Řekl po chvíli Orochimaru. Který nevěděl jestli mu o Itachim má říct.
,,Hm... Kdy vyrážíme?"
,,Zítra ráno... Asi v 10." Odpoví mi na otázku a já si sednu na postel. Postavím se a projdu kolem Orochiho ke dveřím.
,,Naruto-kun je v hlavní místnosti."
Neodpovím a jdu seměrem k místnosti. Přece jenom jsem zvědavý kdo ten Naruto je. Poznal, že poslouchám za dveřmi, je členem Akatsuky, nebude to jenom obyčejný ninja. Projdu kolem Kabutova pokoje, pokoje od Karin, až dojdu k velkým dveřím a zastavím se.Nejspíš už poznal že stojím za dveřmi a snažím se uslyšet jakoukoli známku života. Neslyším nic. Povzdychnu si, vezmu za kliku, otevřu dveře, vejdu do místnosti a zavřu dveře. Rozhlédnu se a u velkého akvária uvydím mladého blonďáčka.
,,Tohle je Naruto?" Problekne mi hlavou. ,,Nemůže mu být víc než mě." Pomyslím si a dál ho zaraženě pozoruji. Chvíli tam stojím a potom k němu přistoupím.
,,Tak ty jsi Naruto?" Zeptám se váhavě.
,,Jo... A ty nejspíš Sasuke že?" Podívá se na mě těma svýma modrýma očima. Mám pocit že se v nich utopím, ošiju se pod jeho pohledem a odpovím: ,,Ano..."

Naruto

Na chodbě uslyším kroky a podle chakri poznám že sem jde Uchiha. Nejspíš to bude Sasuke. Podívám se ke dveřím a kroky se zastaví, poznám že váhá jestli má vejít a tak jsem zticha. Po chvíli uslyším že se dveře otvírají a já se radší začnu dívat na ryby v akváriu předemnou. Závidím jim jejich volnost a neomezenost (Orochiho skrýš je u moře... A nechal si to tam vysklít :D). Taky bych nejraději někam odplaval a neřešil své starosti. Dál se zamyšleně dívám na akvárko a ucítím že se na mě Uchiha dívá. Po chvíli ke mně příjde a začne konverzovat... Začal celkem blbě... Zeptal se mě jestli jsem Naruto... No, můj první dojem k němu je.. No... Že neumí konverzovat a pokládat otázky. Podívám se na něj a můj pohled se střetne s tím jeho. Podívám se do těch jeho černých očí a odpovím: ,,Jo... A ty nejspíš Sasuke že?" Zachoval jsem se stejně... Taky blbá otázka...
,,Ano..." Odvětí a sedne si vedle mě. Opře se o stěnu a zadívá se do akvárka. Taky od něj odlepím pohled a zsdívám se na oranžovočervenou rybu, která proplouvá mezi nějakýma řasama. Mezi námi nastalo ticho. Ani jeden z nás se nechtěl o ničem bavit a oba jsme sledovali stejnou rybu. Bylo mi dobře v jeho blískosti, přestal jsem být napjatý a uvolnil jsem se. Chvilku jsme tam jen tak seděli a na mě začlala padat únava (Naruto je Naruto :D). Zavřu oči a poslouchám zvuky moře, pomalu usínám.

Sasuke

Všimnu si že Naruto usíná, pousměju se a začnu sledovat jeho uvoněnou tvář. Jeho záda začínají klouzat po kluzké stěně a jeho hlava se ocitne na mém klíně. Počkat na mém klíně?! Začnu červenat, zrudnu jako rajče, ale Naruto spí ne? Nezjistí to... Můžu si s ním dělat co chci. Položím svoji ruku na jeho hlavu a začnu ho hladit. ,,Co to proboha dělám?! Asi jsem se zbáznil!" Pomyslím a přestanu ho hladit. Uslyším nespokojené mručení, pousměju se a zase ho tedy začnu hladit. Prozkoumávám jeho vlasy a druhou rukou mu začnu sahat na oblyčej. Hladím ho po čele nose a můj zrak spočine na rtech. Skloním se a políbím ho. ,,Ježiši co to dělám?!" Zděšeně si pomyslím a odrhnu svůj oblyčej od toho jeho. Naruto se zavrtí, probouzí se. Probleskne mi hlavou a přestanu ho hladit. Pootevře svoje oči a podívá se na mě. Potom co si uvědomí kde má hlavu, trhne sebou a zčervená.
,,P-promiň..." Řekne.
,,Ne, to je dobý... Prostě si jen usnul." Řeknu první co mě napadne.

Naruto

Rozpačitě sedím a probírám si co se stalo: ,,Usnul jsem a asi jsem mu spadl do klína, probudím se a... a... A zachovám se jako idiot..." Pomyslím si trpce a červená barva začne mizet z mého obličeje. Do místnosti vejde Orochimaru.
,,Právě v čas!" Pomylsím si a podívám se na něj.
,,Tak už jste se seznámili?" Zeptá se.
,,Jo." Řekne Sasuke i když o sobě vůbec nic nevíme.
,,No, jen jsem ti přišel říct Naruto kde budeš mít pokoj."
,,Klidně ať spí u mě." Ozve se Sasuke, já se na něj jen udiveně podívám a přikývnu na souhlas.
,,Když myslíte..." Řekne a naznačí nám ať vstaneme a ať jdeme do našeho pokoje.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Glorilian Glorilian | Web | 17. května 2009 v 11:36 | Reagovat

Text nejde přečíst - je černý na černém podkladu =D

Jinak dej si trochu pozor na gramatické chyby, pár jich tam bylo - ale jinak v poho.

Drujá kapča už byla více rozepsaná, zdála se mi celkově lepší =D

Já vím, že dost buzeruju - toho si nevšímej, nevím co mě to znenadání popadlo - myslím, že kdyby ses koukla na moje povídky, tak bys zjistila, že jsou horší jak ty tvoje =D

Prostě... ber na mysl jen to, že se mi to líbí, a že budu číst dál =D.

(Ale to černé písmo si oprav - jsem se původně lekla, že mám zase nějaký zásek v prohlížeči...  :-D A pak - ono se to označené docela blbě čte ;-)

2 Geluška Geluška | E-mail | Web | 17. července 2009 v 11:39 | Reagovat

ÁÁ jestli to nebude SasuNaru tak jebnu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama