Jsem v posledním kole SONsB hlásněte pro mě TADY arigato
Objednejte si Chibi mazlíčka TADY

2. Kapitola : Mekarou?

17. května 2009 v 22:17 | Klapča |  Kapitolovka Cesta pomsty nezastihla jenom tebe Sasuke
Je to blbost... Napadlo mě to a napsala jsem to......... No, posuďte sami :)


Naruto ještě chvíli seděl u jezírka. Uklidňovalo ho a cítil se u něj v bezpečí, nikým nerušen a jeho obavy a plány v tom klidu mizely. Jeho naštvanost se zklidnila, ale touha po pomstě ne. Začal Sasukeho plně chápat. On sám se před necelými 5 hodinami dozvěděl, že je Kakashi mrtví a Hin mu vyznala lásku. Také ten šok s otcem, ten už vůbec nemohl rozdýchat. Lehl si obličejem k jezírku... Byla to pro něj nádherná chvíle. Na chvíli zapomněl na Akatsuki, pomstu, Konohu, otce, Hinatu a na všechny lidi, které znal. Teď existoval jenom on a jezírko.

Objevil se v místnosti ve které byla voda po kolena, už to tu znal. Objevil se v místnosti, která v sobě skrývala nebezpečí. Tedy spíš nebezpečného tvora. Bestii zvanou Kyuubi. Jeho červené liščí oči, propalovaly ty narutovi nebeské. Zavládlo hrobové ticho, ani vrčení se neozývalo. Sem tam spadla ze stropu pokoje kapka vody... To sice jo, ale stejně, to ticho bylo mučivé. Jakoby Kyuubi chtěl něco Narutovi říct, naznačit. Ale ani nepromluvil, neukázal na nic. Jen tam tak skrčeně seděl a díval se do narutových očí. Naruto pocítil, že má jít pryč. Prozkoumat svoje nitro. Cítil tu ještě něčí přítomnost. jakoby tu byl ještě někdo nebezpečnější než Kyuubi. Značně opatrnější a taky vychytralejší. Další nebezpečný tvor, kterého Naruto ucítil až teď. Vyšel z pokoje na chodbu. Rozhlížel se napravo a potom nalevo. Před ním žádná chodba nebyla a ten tvor byl cítit všude. Po chvílích přemýšlení se vydal doprava. Asi 5 minut šel bez obtíží, ale změnilo se to. Voda začala stoupat a Narutovi bránila v pohybu. Jakoby ho chtěla zastavit a říct mu, ať se otočí a pelášit pryč. Blonďáčkova zvědavost ale chtěla vědět, jaká další bytost tu je. Voda začala prudce stoupat, Narutovi byla už po ramena. Ale on se nezastavil. Spíš přidal na rychlosti. Zahnul do blízké místnosti a...

Peinův poddaný Naruta poklepal po rameni a docílil toho, že na něj blonďáčkovi oči, vrhly nevraživý pohled. Už byl tak blízko a tenhle poddaný ho vyruší.
,,Ehm... Stany jsou připravené a Pein-sama si s tebou chce promluvit..." Řekl nesměle poddaný.
,,Hmpf..." Takže ho ten poddaný narušil kvůli takové blbosti se stany.V Narutovi to začalo vřít, ale neřekl nic. Zvedl se a šel směrem k největšímu stanu. Cestou ke stanu si usmyslel, že by se v jeho seznamu těch, které zabije, mohl ocitnout i ten zelenovlasý poddaný. Vešel do něčeho papírového, co tvořilo stan a podíval se na Peina. Chudák musí spát ve stoje. A to jeho vychrtlé tělo. No, podle Naruta, teď vypadal uboze. Lehce by ho teď zabil, ale to potěšení z jeho smrti, ukojí později. Teď musel vypadat co nejvěrohodněji, aby mu všichni zbaštili, že Akatsuki předá Kyuubiho dobrovolně, bez použití násilí. Bylo vidět že se Pein rozmýšlí. Asi neměl tušení proč si Naruta zavolal. Prostě ho chtěl jen zase vidět. Pohlédl na něj a Naruto zase spatřil tu nejsilnější oční techniku na světě Rinnegan (nwm jak se to píše).
,,Naruto..." Začal Pein. ,,Opravdu nám Kyuubiho dáš? Potřebuji si být na 100% jistý." Naruto se v duch zasmál.
,,Ten Pein je opravdu pošetilý, jak takovouhle organizaci mohl všechny ty roky vést?" Kladl si otázky.
,,Jahre, jahre. Tobě to asi nestačí říct jenom jednou... Ano, dám vám Kyuubiho."
,,Hm..." Nebylo vidět, jestli má Pein pochybnosti, ale taky v jeho očích nebyla vidět jistota.
,,Asi nebude tak lehko oklamatelný. jak jsem si myslel." Zapřemýšlel Naruto a všiml si Peinova zkoumavého pohledu.
,,No... Jsem unavený... Můžu jít spát?" Zeptám se po chvíli.
,,Počkej..." Opověděl Pein. ,,Přineste pouta, tomuhle mladíkovi ještě nedůvěřuju." Jen co to dořekl, stál u něj další poddaný s fialovými vlasy a červenými oči. Naruta si se zájmem v očích chvíli prohlížel a dál čekal na Peinův další rozkaz.
,,Spoutej ho..." začal plnit rozkaz. Přiblížil se k blonďáčkovi, Chytnul ho za obě ruce a spoutal mu je. Potom si klekl a spoutal mu i nohy... Ale dál od sebe, aby mohl chodit a ne utíkat. Významně se podíval na Peina a zůstal klečet dál. Pein jakby poznal zájem o blonďáčka a podíval se mu výhružně do očí.
,,Nech si zajít chuť! Je to náš zajatec, který je tu s námi dobrovolně! A ještě k tomu, kdyby se naštval... Přišli bychom o mnoho členů naší výpravy!" Naruto se nechápavě podíval na Peina a potom na poddaného. Došlo mu o čem mluví a zhnuseně se od poddaného co nejdál odtáhl. S větou : ,,Jdu spát." Vyšel ze stanu a zamířil si to do vedlejšího. Lehl si na slámu, která tam měla plnit účel postele a zavřel oči. Nechával volně běhat tok myšlenek a zanedlouho usnul.

Objevil se zase v místnosti, která měla v sobě vody po kolena. Byla zde mříž, Naruto si myslel že je zase u Kyuubiho. Ale tentokrát ho nepropalovali dvě červené oči. Nebo spíš žádné oči tam nebyli. V tom vězení nebylo nic. kapky padaly ze stropu na hladinu vody, ve které náš blonďatý ninja stojí. Zase nastane to ticho, Naruto znejistí a půjde blíž k mřížím. Dotkne se jich, ale zase nic neslyší. Ani vrčení, posměšný smích, hlas, který s ním arogantně mluvil, tu taky nebyl. Znejistil ještě víc a do vězení vstoupil. Rozhlédl se na všechny strany. Nic... Šel dál od mříží. Šel dlouho. Nikdy ho nenapadlo, že bude to vězení tak velké. Dokonce i strop se oddaloval od jeho hlavy. Musel uznat, že by mu tu ani moc nevadilo žít, tedy kdyby byl démon, který je uvězněn v nějakém těle. Vypadalo to že by se sem vlezlo i tisíc devítiocasých démonů. Najednou uslyšel tiché našlapování. Polekaně sebou trhl. Podíval se směrem, odkud zvuk vycházel, ale nic nenašel. Jen další vodu a podpěrný sloup. Najednou se celá místnost osvětlila a ticho ohlušilo zamňoukání. Někdo se otřel o narutovu nohu a vyděšený blonďáčkův pohled spočinul na roztomilé modré kočce... Měla žluté oči, šlo vidět že má hebkou srst, 10 ocasů, hubené tělo...
,,P-počkat! Ta kočka má 10 ocasů!" Pomyslel si.
,,Nárutó! Pohlaď mě! Prosím! Už tolik let mě nikdo nepohladil!" Pochtívala kočička.
,,C-Cože?" Podíval se Naruto nevěřícně na modré stvoření.
,,Pohlaď mě prosíííííím! " Kočka dál přemlouvala. naruto byl ještě pořád mimo, ale vzchopil se a dřepnul si ke kočce. Pohladil ji po její hlavičce a uslyšel spokojené zapředení.
,,Kdo jsi?" Zeptal se nesměle.
,,Mekaro... Desetiocasý démon..."
,,Jsi holka ne? To je jméno pro kluka.." Byl Naruto překvapený.
,,Jo, to vím... Ale můj otec se jmenoval Mekaro a jeho dítě, ať už to byla holka, se mělo jmenovat Mekaro."

Mno......... Šok se nekonal...... Ale doufám že se kapitola líbila -.-... Mě teda osobně připadá divná.........

V dalším díle: Shledání s Uchihama...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tess tess | Web | 18. května 2009 v 14:35 | Reagovat

hmhmhm. tam naru má nápadníka? asi se mu to moc nelíbí? už se těšim na další díl.

2 Jutaki-Sbéééčko Jutaki-Sbéééčko | Web | 18. května 2009 v 15:57 | Reagovat

no super! miluju čičinky! xD prosííím ať je brzy pokráčo!!!  :-D

3 ebika ebika | Web | 18. května 2009 v 16:28 | Reagovat

Divná? Spíš zajímavá.
No uvidíme jak se to bude rozvíjet.
Ale jinak super kpčááá už se těšinkuj na dalšííí!!!
Tak ať je brzy *To není rozkaz* :-D

4 Kakashi & Iruka sensei Kakashi & Iruka sensei | Web | 18. května 2009 v 17:14 | Reagovat

ŠOK TO SICE NEBYL, ALE MĚ SE TO MOC LÍBILO!!!!

A k tomu Ichigoj a Grimmjowoj: Jsi prostě prasátko XD
A já nejspíš taky páč ti to naprosto schvaluju  :-D  :-D  :-D

5 Glorilian Glorilian | Web | 18. května 2009 v 17:25 | Reagovat

Hm, zajímavé... kočky mám ráda =D

6 Nara Temari Nara Temari | Web | 18. května 2009 v 18:36 | Reagovat

Tak tenhle je lepší než ty dva předešlý. ;-)

7 Mono-chan tvoje SB Mono-chan tvoje SB | 18. května 2009 v 18:39 | Reagovat

Super, moc se těšim na další.

8 terkic terkic | Web | 18. května 2009 v 21:01 | Reagovat

náhodou to bylo moc hezký, rychle další:-)

9 Majka Majka | Web | 19. května 2009 v 16:06 | Reagovat

Nááhodou, mě to příjde zajímavý!! A kráásný taky!! Ale pravda kočky moc nemusím. Přeci jen, takoví malí bílí psíci s pěti ocasy jsou lepšíXDD. Rychle pokráčko=)!!!

10 Majka Majka | Web | 19. května 2009 v 16:07 | Reagovat

Jop a nechceš spřátelit??Jestli jo tak písni na blog=)!!!

11 kaku-san kaku-san | 16. června 2009 v 21:23 | Reagovat

další-další-další :-) píšeš absolutně bezvadně :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama