Jsem v posledním kole SONsB hlásněte pro mě TADY arigato
Objednejte si Chibi mazlíčka TADY

3. část

15. května 2009 v 22:56 | Klapča |  Kapitolovka Akatsuky
...


Naruto

Věděl jsem kde má Sasuke pokoj, ale nechal jsem se vést... Dělám to tak skoro celý život a neměl jsem chuť teď závodit, kdo bude u sasukeho pokoje dřív... Vždycky jsem to dělal a vždycky jsem byl za to potrestán... Třeba jsem nedostal oběd ani večeři, deci vody na den, víc tréninku. takhle se ze mě Akatsuky snažili udělat dospělého, neměli rádi mezi sebo děti. Vyjímku udělali pouze u Tobiho, ze kterého se později vyklubal Uchiha Madara. Pein si u něj nejspíš chtěl šplhnout, ale stejně se mu to evyplatilo. Teď jenom rozdává mise a se svou přítelkyní Konan se vidí jen při svátcích, narozeninách a víročích. Moc mu to teda nezávidím. Nevím jestli mám Sasukemu o Madarovi říct... Později se poradím s Orochimarem. Jedno vím ale jistě, Sasukemu nesmím za žádnou cenu říct o Itachim. Kdyby se to dozvěděl... To by byl malér! Začnu si představovat jejich bitku a kupu holek rozdělených do dvou skupir. Jedna by fandila Itachimu a druhá zase Saskemu. Já bych asi musel zmizet co nejdál od Madari a Peina. Při té představě se ušklíbnu. Ti by mi dali a Orochimaru? Ten by se zase na několik let ztratil. Neudržím to v sobě a rozchechtám se. Orochimaru a Sasuke se udivěně zastaví a civí na mě jako na idiota. Uklidním se, stejně to nebylo moc směšné. No, cloumaj se mnou hormony... To jsem se zase předvedl! Doživotní trapas před Uchihou a Orochimarem, který mi do bude připomínat pokaždé, když si na to vzpomene. Jen si představte že by jste šli po městě a najednou se rozchechtali na celé kolo. Taky by jste debyli moc nadšení... Už jsme u dveří. těším se na teplou sprchu a dlouhý spánek. Přecejenom je 7 a v 8 hodlám jít spát. Minulá mise mě zmohla... měli jsme chitat Sanbiho. Ta potvora mě spolkla! A v jeho žaludku mě honili mini Sanbíci! Nechtěl bych to zažít znovu. Ven jsem se dostal neuvěřítelnou náhodou. Soubi si prostě grgl a já byl zrovna u východy ze žaludku do krku. Všichni vejdeme do pokoje a nastane rapné ticho. Orochi se raději vzdálil a já šel do koupelny. Samozřejmě jsem se zamknul! Minule mi totiž do koupelny vlezl Kabuto a prostě a normálně si přede mnou čistil zuby! Svléknu si Aka plášť, šedé triko, černé kalhoty a zuju si světle modré sandále. vlezu do sprchového koutu a pustím na sebe vlažnou vodu. později ji otepluju až s to nedá vydržet a já vyjdu. Kolem sebe si obmotám ručník a vejdu do prázdného pokoje. Z batohu (ani nwm jak se tam vzal :D) si vytáhnu trio a kalhoty na spaní. Převleču se a jdu si lehnout na postel. Chvíli se nechám unášet svými myšlenkami a usnu.

Sasuke

Jdeme k mému pokoji, přemýšlím o tom polibku a o tom, že bych chtěl, aby se do polibku zapojil. Nebyl to francouzák, ale jen letmí polibek... Jsem debil! O čem to zase přemýšlím?! Zhrozím se nad sebou. Najednou Naruto vybuchne smíchy, ztuhnu a uvědomím si že by mohl umět číst myšlenky. Naštěstí nevypadá na to, že by před chvílí četl ty moje. Oddechnu si a začnu se na něj dívat jako na největšího debila pod sluncem. Uklidní se a my zase pokračujeme do mého pokoje s manželskou postelí. Manželskou?! probůh! Jak to s ním v jedné posteli vydržím? Trpce si uvědomím že se moje srdce i to v rozkroku raduje. Zastavíme u pokoje. Vejdem a nastane takové trapné ticho. Jde vidět že Orochimaru ta ticha nemá v lásce a raději odejde. Všimnu si že Naruto si vůbec nevšiml, že bude se mnou spát na manželské posteli. Asi je hodně unavený... Jde do koupelny a k mé smůle se zamkne. Uslyším že si pustil sprchu, odolávám pokušení šmírovat ho sharinganem. Stejně by si toho asi všiml. Nemůžu to vydržet a raději vyjdu na chodbu. Jdu zjistit u Orochimara něco o Narutovi. Zajímá mě odkud je a kdo ho trénoval a jak to, že ho Orochimaru nechtěl jako schránku. Přece je víc než skvělí ninja, dá se to poznat i podle toho, jak vycítil, že poslouchám jejich rozhovor. Zase musím do hlavní místnost. Je to dnes už asi po 4. Připadá mi, že chodím pořád jenom tam a zase zpět do mého pokoje. Zase se zastavím přede dveřmi a poslouchám jstli tam Orochimaru je. Nechcou se mi ty dveře otvírat zbytečně, protože to dělá randál a já na sebe nerad upozorňuji. Hlavně na veřejných místech se spoustou svobodných holek. Orochi se baví s Kabutem, nejspíš o posledním členu naší mise. Vejdu do místnosti a oba ztichnou.
,,Co chceš Sasuke-kun?" Zeptá se udivený Orochimaru a poznám v něm značnou úlevu (že Sasuke nic neslyšel o Itachim).
,,Chci se zeptat na toho kluka... Naruta." Řeknu mu.
,,Nevím, odkud pochází, trénovali ho všichni z Akatsuki a neudělal jsem si z něj schránku, protože je silnější než já… Stačí?" Odpoví na moje nevyřčené otázky.
,,Jo." Pokývám hlavou a zase jdu do svého pokoje. Promluvím si s ním později, stejně mi asi neřekl všechno! Tohle mě na něm vždycky štvalo a dokázalo mě to vytočit!

Jsem u svého pokoje a vejdu. Oddechnu si , když si všimnu že Naruto spí. Ale štve mě že je roztažený po celé posteli! Co si o sobě myslí?! Takhle se tady roztahovat! Neštvaně ho propaluju očima. Začne mi připadat roztomilý, bezbranný a ty jeho průhledné tepláky... Přistihnu se jak ho v duchu svlékám, líbám ho po krku, zádech, nohách... sednu si k posteli a začnu se zase dívat na tu jeho andělskou, nevinou tvář, bez jakýkoliv emocí. Zahledím se na něj, nemůžu od něj odtrhnout oči. Najednou dostanu nutkání po něm skočit a svléknout ho, zulíbat, užít si s ním a jakkoli si ho podmanit. Ale zatím se úspěšně ovládám. Posunu ho na jeho stranu postele a jdu se osprchovat. Pouštím tu nejstudenější vodu, abych se vzpamatoval. Později ji otepluju, až je akorát, vypnu ji a usuším se. Ještě s mokrýma vlasama, se převléknu do tmavých tepláků. Lehnu si a přikryju se skoro celou peřinou. Ani si nevšimnu že jsem mu nechal jenom kousek peřiny. Neklidně se zavrtí a... a... A přisune se ke mě?! Dokonce mě obejme?! Nevím co mám dělat! Otočím se čelem k němu a... a... Mezi našima obličejema je jen asi pětcetimetrová škvíra. Prostě to nevydržím a políbím ho. Něco se stane a on pootevře svou pusu, dostanu se mu do ní jazykem. Moje neposedné ruce ho obejmou a přitáhnou si ho blíž k mému tělu. Začnou ho hladit pod tričkem, na svalech, rukách, krku a na hlavě. Vytáhnu si kunai ze svého pouzdra na poličce u postele. Rozpárám mu jeho triko, aby se mi lépe hladil.

Naruto

Něco mě příjemně probudí a někdo mě hladí. Cítím pohyb v mé puse a... a.. A prost se přidám se. taky se někomu dostanu do pusy, pootevřu oi a uvidím udivenou sasukeho tvář. Počkat! Sasukeho tvář?! Rychle se odtáhnu.
,,C-Co to proboha děláš?!" Podívám se na něj nechápavě a podívám se mu do očí, ve kterých jde vidět veliká touha.
Neodpovídá, přitáhne si mě zase zpátky k sobě a začne mě znovu líbat. Netvrdím že se mi to nelíbí. ale začnu sebou házet. Nepomáhá to, spíš mě drží ještě pevněji! Pohlcuje mě zoufalost, pobouřenost a nesouhlas. Snažím se ho odstrčit. Sakra! Vůbec to nejde!
,,Ať mě pustí!" Zaprosím v duchu. Moje prosby nejsou vyslyšeny, spíš se mi začne brutálněji dobívá do pusy. Semknu co nejpevněji své rty. Jsem skoro bez chakry, nemůžu se mu vůbec bránit!
Naruto! uslyším ve své hlavě posměšný hlas. Přece ho nenecháš, aby si s tebou užil! Pokračuje hlas Braň se! nabádá mě hlas. Najednou se ocitnu v nějaké místnosti s velkými mřížemi.
Vždyť si silný! Braň se mu! Dám ti svou sílu a ty ho přemůžeš! Jen mě popros. Říkal posměšně hlas. nechtěl jsem být znásilněn, tak jsem poprosil.
,,Prosím!" zavolal jsem. ,,Prosím pomoz mi!" Naléhal jsem.
Dobrá Naruto! Řekl hlas vítězoslavně a v mříži se objevili dvě velké červené oči, kolem mě se objeví červená chakra a já upadám do bezvědomí.

Sasuke

Naruto se začne vrtět otevře pusu a začne vrčet, podívám se mu do očí které zčervenaly. Jeho zvoničky se zúžily a vrhaly nenávistný pohled. Rychle se od něj odtáhnu a spadnu z postele. Kolen Naruta se začala vířit červená chakra. Vrhne se na mě a začne mě mlátit, ruce se mu zbarví do červena od mé krve a já upadnu do bezvědomí. Ještě uslyším jak se otevírají dveře a vystrašený hlas. Asi patřil Kabutovi.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Glorilian Glorilian | Web | 17. května 2009 v 11:45 | Reagovat

Hh... fajné =)

(Čti to po sobě nebo si najdi betareada =D)  = banální chyby.

2 Geluška Geluška | E-mail | Web | 17. července 2009 v 11:47 | Reagovat

No mlátit jo ?? Uááá bude to SasuNaru  :D  :D *skáče radstí do stropu> áá .. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama