Jsem v posledním kole SONsB hlásněte pro mě TADY arigato
Objednejte si Chibi mazlíčka TADY

Part 5.

15. května 2009 v 22:47 | Klapča |  Kapitolovka Nový začátek (pozastaveno!)
Je to odbyté.......


Naruta probudil budík, měl asi hodinu a půl na to jít do školy. Loudavě vylezl z postele a našel si oblečení které si včera připravil, přeměnil se na dívku, oblíkl se a udělal si účes (viz. Nový začátek 4.). Trvalo mu to 45 minut a tak se šel ještě nasnídat. Minato se na něj nechápavě podíval : ,,V čem to proboha jsi?"
,,Tati, dneska je den holek přece."
,,Aha! Já jsem na to úplně zapomněl."
,,Máš štěstí že nejsi něčí třídní, protože by kvůli tvé skleróze bylo ze školy vyhozeno hodně kluků." Zasmál se.
,,Hm..."
,,No nic, co je k snídani?"
,,Rohlík s máslem a šunkou, jinak dobré ráno Naruto." Upozornila na sebe Saia.
,,Díky mami!" Poděkoval a natahoval se pro snídani. Jakmile se jí zmocnil přesunul se ke stolu a tam ji doslova zhltal. Minato si povzdechl :,, Jak to že ti říká mami a mě Minato nebo otče?" Podíval se na Saiu.
,,Ani sama nevím."
,,Hm..."
,,Ale já ti taky neříkám manželi."
,,V tom máš pravdu, ale byl bych rád kdyby mi někdy řekl tatínku." Zasněně se podíval na Naruta.
,,Jednou se toho určitě dočkáš." Uchlácholila ho Saia.
,,Když myslíš." Řekl Minato a políbil svou družku.
,,No nic, musíme jet!" Zavelela Saia.
,,Rozkaz madam." Řekli Minato a Naruto a postavili se do pozoru. Vypadalo to tak směšně že se i Saia rozchechtala. Potom se tady všichni vydali do školy.

Naruto byl mezi posledními ve škole, zrovna když vešel do třídy, zazvonilo na hodinu. Všechny děcka si někam sedli a poslední volné místo bylo u Uchihi, který se díval z okna. Byl přeměněn do hezké černovlásky. Ale na Naruta neměl ani zdaleka. Když si ho kluci všimli, mysleli si že je to nějaká nová sexy žačka a ne Naruto. Že je to Naruto věděl jenom Kiba a Sai. Uchiha si ho zatím nevšiml. Kluci, přeměnění na holky, se k němu rozběhli a začali se mu představovat a omlouvali se za to jak vypadají, že je den holek a oni se museli přeměnit. Ani si nevšimli že do třídy vešel Kakashi. Jemu se ulevilo že je Naruto oblečený a potom zavolal na kluky: ,, Kluci! Je hodina sedněte si na místa!" Všichni si sedli a jediné zbylé místo bylo zase u mladého Uchihi (je to y nebo i?)
,,Kakshi-sence? Nemohl by si někdo jiný sednout k Uchihovi? Mě se tam sedět nechce."
,,Ježiši Naruto! Prostě si tam sedni a mlč." Když se kluci dozvěděli, že ta sexy baba je Naruto, rychle se na něj přestali dívat. Nechtěli aby vypadali jako gayové. Naruto si povzdechl přešel k lavici kde seděl mladý Uchiha a sednul si, mladý Uchiha si ho konečně všiml. Ten ucítil náhlou touhu po něm, ne v přeměně na holku, ale v opravdové podobě. Představil si ho v tom oblečení co má teď na sobě a přišlo mu to velice sexy. Okřikl se v duchu na co že to myslí a byl rád že je holka, protože v podobě kluka by se mu teď dělalo v kalhotách těsno. Celou hodinu ho nenápadně skenoval pohledem a Naruto si toho všiml.
,,Mohl bys toho nechat?" Řekl Naruto naštvaně Uchihovi.
,,Co jsem dělal?"
,,Díval ses na mě skoro celou hodinu! Štve mě to!"
,,Jasně... Naruto promiň, ale nejsi můj tip." Řekl ironicky i když věděl že opak byl pravdou.
,,Tsc... Myslíš si snad že jsem gay?"
,,To sem neřekl." Odvětil Uchiha a vítězoslavně se začal usmívat. Naruto si ho přestal všímat a na další hodinu si sedl ke Kibovi, potom k Saiovy a nakonec skončil u Shikamara... Shikamaru seděl o lavici blíž k učitelovy než Sasuke. Takže Sasuke seděl za ním, Naruto měl pocit že mu dýchá na záda. Kupodivu příjemné a dělal že si toho nevšiml. Po škole si Naruto sedl k zaplněnému stolu jeho spolužáky. Zase se bavili o všem možném. Sasuke poslouchal celý rozhovor přišel na to, že s Narutem mají hodně společného. Taky se zapojil do rozhovoru a upřímně se hodně bavil, jednak z toho že Naruto měl nějaké vtípky a z toho že se bavily o takových blbostech. Připadal si dobře, nechtěl se bavit o holkách, což s jeho kamarádama dělal často.Dokonce se na tom obědě udobřil s Narutem, s Kibou a Siem ho doprovodil domů a dal mu svůj skipe. Skoro celej večer spolu prokecali...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama