Jsem v posledním kole SONsB hlásněte pro mě TADY arigato
Objednejte si Chibi mazlíčka TADY

Part 6.

15. května 2009 v 22:48 | Klapča |  Kapitolovka Nový začátek (pozastaveno!)
Divné...


Dneska bylo volno. Naruto chodil do nové školy už půl roku. Sice to tajil, ale začal chodit s Gaarou. Měli toho hodně společného a cítili se spolu moc dobře. Před sebou neměli žádná tajemství a můžu vám říct, že su vás připravila i o jedno yaoi :D. Takže spolu spali… Byla to pro oba ta nejúžasnější věc, kterou kdy zažily. Oba si to spolu vychutnávali až do konce aktu. Pro Naruta i Gaaru to byla ta nejšťastnější chvíle v jejich životě. Jejich steny probudily sousedy, kteří byly na Naruta ráno moooooc sprostí!

Naruto měl dneska volno, samozřejmě měl rande s Gaarou a moc se na něj těšil. Půjdou spolu na jejich místo. Poprvé se tam políbili a vyznali si lásku. Dnes to bude jejich 30 rande. Je to ironie, když se poznali, skoro pořád se prali, hádali a pomlouvali. Teď jeden bez druhého nevydrží ani dva dny. Naruto si to vyšlapoval cestou k oné louce. Dostavil se tam jako první. Hodně často tam byl před ním, Gaara totiž bydlel dál. Někde v druhé části města a Naruto to měl k louce blíž. Lehl si do trávy a nechal si cuchat vlasy nevelkým větříčkem. Nechal volně plynout své myšlenky o Gaarovi a jejich milování, vyznání, polibcích a takových věcech. Samozřejmě, Naruto je prostě Naruto a tak, jen tak, jednoduše usnul. Zanedlouho na louku přišel i Gaara. Lehl si k Narutovi a pozoroval jeho klidnou tvář. Rád ho takhle pozoroval, rád vyděl blonďáčka v rozpacích. Což se stalo většinou, co se probudil a zpozoroval, že ho Gaara pozoruje. Měl Naruta strašně rád a bylo mu s ním dobře, jako jediný mu dokáže rozumět. Jako malí prožili těžké dětství, neustálé stěhování a výsměch. Oba mají v sobě zapečetěného démona a zažili si stejnou krutost. Ale i přes tohle všechno, Gaara nevěděl, jestli to co cítí k Uzumakimu, je láska. Možná je to přátelství a touha. Nechtěl se zabývat těmito myšlenkami, ale hlavě neporučíš. Nechce Narutovi vůbec nějak ublížit. A jestli má jejich vztach skončit, tak to ukončí Naruto. Gaara by se s tím vyrovnal. Věděl, že ho Naruto miluje a že by nemusel rozdýchat jejich rozchod. Zahnal své myšlenky a přemýšlel, jestli má blonďáčka probudit, nebo ho má nechat spát. Rozhodl se ho probudit. Políbil Naruta na víčka, potom mu začal šeptat krásná slovíčka do uší a hladil ho po jeho blonďaté hlavě. Narto se probudil a obejmul Gaaru. Políbili se vášnivým polibkem a mazlili se navzájem.
,,Gaaro, co je to dneska s tebou?" Zeptal se ustaraně Naruto, Gaara sice hodně přemýšlel, ale dneska je nějak odtažitý.
,,Co jsi říkal?" Zeptal se ho Gaara.
,,Nic…" Otočil se k němu zády.
,,Naru, gomen… Mám dneska zvláštní den, prostě jen hodně přemýšlím…" Obejme ho.
,,Hm…" Naruto nevnímal, jak ho objímal. Taky má Gaaru rád, má ale stejné dilema jako on. Neví, jestli ho miluje. Byl to šok, když si to uvědomil. Otočil se ke Gaarovi a podíval se m do očí.
,,Nevidím v nich lásku Gaaro, jsme na tom stejně." Řekne Naruto.
,,Hm…" Gaara pořád leží.
,,Možná že bychom to mohli zkusit spolu… Možná bychom se i zamilovali. Nemusíme mít vztah s láskou."
,,To vím… Podle mě, jsme ho měli doteď." Odpoví Gaara, posadí se a obejme Naruta. Nechtěl být teď od něj daleko. ,,Nepůjdeme se někam projít?" Zeptá se s hlavou na Narutově rameni.
,,Dobře, a kam?" Narutovi se samozřejmě chce jít na jeho oblíbený ramen. Oba dva vstanou ze země, a k Narutově smůle, jdou jiným směrem, než je ramenbar. Gaara se rozhodl, že s Narutem bude trávit více času a že se do něj určitě zamiluje. Na minulé škole ho miloval tajně, ale nebyli přátelé a naruto si Gaari moc nevšímal (chudák Gaara, má to těžký). Šli kolem řeky k lesíku, tam byla rozhledna, na které Gaara rád seděl. Najednou za nimi: ,,Oi! Naruto, Gaaro?" Zavolá na ně Kiba, oba dva se tak lenou, že sebou trhnou na stranu a Gaara spadne z žebříku na chudáka Naruta. S Kibou přišel i Sasuke, který teď velice žárlil. Teď by na Narutovi nejraději ležel on. Gaara s rumělcem na tváři vstal a pomohl Narutovi na nohy.
,,Ohyo Kibo!" Zavolal na něj Naruto. (bylo ráno…) ­
,,Ohyo Naruto, Gaara." Řekl Sasuke, když oba chlapci přišli k nim.
,,Co tu děláte?" Zeptal se jako vždy zvědavý Naruto.
,,No… Akamaru mi sem zaběhl…" Řekl Kiba a ukázal na Akamara na vodítku.
,,Chudák." Sklonil se Naruto a pohladil Akamara po hlavě.
,,Neměl utíkat. Poslední dobou se chová divně." Zamyslí se Kiba nahlas.
,,Hm… Možná má nějakou fenku." Zasmál se Naruto.
,,Asi." Uchechtl se Gaara.

-_- Je to krátké… Ale měla su takovou divnou náladu… Jde to z toho poznat že? -­_-

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama