Jsem v posledním kole SONsB hlásněte pro mě TADY arigato
Objednejte si Chibi mazlíčka TADY

Cože??

28. června 2009 v 23:14 | Klapča |  Jednorázovky
Je tu další jednorázovka.. Je divná... Jestli budete chtít pokračování tak proste (devil smyle)

Cože??


,,Musím to znovu zažít, musím, jinak bych tě nemohl vrátit zpátky do Konohy. Je to jediná možnost… Možnost, kterou už nepromrhám!" Myslí si v duchu, ještě než usne. Zítra ho čeká bolest, možná i zklamání a pohrdání. Vytvořil jsem nové jutsu, které umožňuje cestovat časem. Sasuke, hádej kam hned zajdu? Na naše bojiště, bojiště, na kterém jsme bojovali. V tomhle čase už se nevrátíš, ale je mi jasné, že by se tvoje mladší já, dalo ukecat k tomu, aby se do Konohy vrátilo. Řeknu ti o téhle budoucnosti… Řeknu ti pravdu, aby ses rozhodl sám, ale vím, že budeš váhat. Namůžu určit přesně, jestli tě ale přemůže touha po pomstě, protože nevím, jak velká v té době byla.

Ze sna si nic nepamatuju, ale probudím se celý zpocený. Mám obavy hned po ránu; Co kdy nepřivedu lásku svého života zpět? Dokázal bych se ještě vrátit do téhle doby, kdybych zklamal? Vylezu z postele a došourám ke koupelně. Svléknu se a stoupnu si pod ledovou sprchu, která mě probere. Jsem hodně nervózní, jsem Hokage… Jestli zklamu, nebudu se moct dívat lidem, kteří chtěli, aby se Sasuke vrátil, do očí. Nejspíš by v nich našel zklamanost a odmítnutí… Vylezu ze sprchového koutu a zabalím se do osušky. Utírám si své mokré tělo a kapky z vlasů, které mi na něj spadnou, mě zase namočí. Nakonec si povzdechnu a první si osuším vlasy. Obleču se do svého Káge oblečení a vyrazím si to do práce.

Sakura netrpělivě čeká, až přídu. Čeká už před vchodem a celá natěšená z toho, že už zase nejspíš uvidí Sasukeho, zatlačí do budovy. Před Narutem stáli nejlepší nijové z Konohy: Tsunade, Kakashi a Jyraiya. Těm měl říct instrukce, aby ho teleportovali do minulosti. Tsunade se netvářila nějak nadšeně, Kakashi si zachoval svůj obličej v klidu a vypadal, že silně pochybuje o tom, že by Naruto opravdu dokázal cestovat časem a Jyraiya byl usměvavý, měl ze svého žáka a nevlastního vnuka (i když nebyli pokrevně příbuzní) radost. Všichni, až na Kakashiho byli nervózní. Dokonce i Naruto si začal žužlat vlasy. Sakura si ho znechuceně měřila, ale potom její pohled zase nabral nadšenost. Ani jednou nepochybovala o tom, že by se Narutovi nepovedlo přivést Sasukeho zpátky. Vůbec ji to ani nenapadlo. Byla sice nervózní a začala si kousat své upravené nehty, ale taky měla euforistickou náladu.
Naruto se se všema pozdravil a řekl: ,,Nebdeme ztrácet čas, pusť mě se do toho." Řekl Tsunade, Kakshimu, Jyraiyovi a satiře, jaké pěčetě mají dělat. Potom z je postavil k sobě, aby tvořili kruh a stoupl si doprostřed. Všichni se s očekáváním podívali na Naruta.
,,Teď!" Všichni vytvořili na ráz pečetě a přiložili dlaně k Narutovi. Ten se hned ztratil v oblaku bílé páry a už ho neviděli.

Naruto se objevil přímo uprostřed boje. Naruto se začal zrovna měnit na Kyuubiho a Sasuke na něj zaraženě hleděl. Naruto nevěděl co dělat, jestli se tam má vplést, nebo počkat, až souboj skončí. Sasuke dostal pěknou ránu do nosu a Naruto ho pořád pronásledoval. Naruto se rozhodl, že si počká na konec souboje a sedl si na Madarovu sochu. Se zájmem sledoval souboj i když věděl, že Naruto ho má prohraný. Teď se oba proměnili. Sasuke měl fvě velká křídla na zádech, která připomínala dvě obrovské dlaně. Naruto měl jen jeden ocas, proto se dalo očekávat, že prohraje. Oba dva zakřičeli ve stejnou chvíli rasengan a chidori a začali v rukou formovat chakru. Vyskočili a v tu chvíli pocítil Naruto, že by se do toho měl připlést. Skočil dolů a začal jim držet zápěstí. Nebyl to pro něj žádný problém, byli ještě děti… Naruto i Sasuke na něj šokovaně hleděli. Odlétly na oba břehy a zanechali ve skále obrovskou díru. Naruto upadl do bezvědomí a Kyuubiho chakra začala mizet. Naruto se otočil k Sasukemu. Sasuke okamžitě poznal podobnost mezi Narutem a jím, z prvu si myslel že je to jeho otec.
,,Kdo… Kdo jsi?" Díval se na něj a začal se zase porměňovat do své podoby bez křídel. Naruto se jen pousmál a řekne: ,,Jsem 7. Hokage Konohy, jsem z budoucnosti, jsem Uzumaki Naruto." Sasukemu spadla brada začal si prohlížet 17-letou podobu Naruta. Oba se na sebe dívali a tak Naruto spustil : ,,Ted¨hdy, když jsem tady s tebou bojoval, prohrál jsem, takže se ti omlouvám z požitku, který bys cítil, kdybys mě teď porazil. Ale teď začnu měnit čas. Tehdy si odešel…" Nrutovou tváří se mihl stín bolesti, ale pokračoval ,,Dozvěděl jsem se, jaké to je přijít o někoho cenného a chápu, jak se teď cítíš…" Sasuke si jen pochybovačně odfrkl…
,,Koho si ztratil? Byli to tví rodiče, bratr…? Nebo prostě příbuzní?" Sasuke se díval do země.
,,Byl to můj muž." Sasuke se na něj šokovaně podíval.
,,A kdo byl tvůj muž?" Nechápal, jak by se do něj mohl nějaký chlap zamilovat. Naruto si vzpomněl na chvilky v Konoze, které prožil se Sasukem, když se vrátil a vzali se. Potom pomyslel na jeho hrob a měl slzy na krajíčku.
,,Kdybych ti to řekl, nevěřil bys…" Otřel si oči rukávem a Sasuke se na něj podíval.
,,Hm… Proč s tady?" Padla otázka, které se Naruto bál, nechtěl mu říct že zemřel… Ale byla to jediná možnost…
,,Tenkrát, když jsi odešel k Orochimarovi, ti píchl nějakou látku do těla. Před rokem ses vrátil do Konohy a látka začala působit… Jak jsme se později dozvěděli, byl to jed a nebyl žádný lék, který by tě vyléčil." Naruto nedokázal zadržovat slzy a nechal je volně kutálet po tváři. Sasuke se na něj díval, a pochopil, že je pro Naruta těžké o tom mluvit, ale nepřerušoval ho. ,,No… a potom si zemřel…" Naruto se zkroušeně podíval na Sasukeho. Ten vůbec nevěděl co dělat. ,,Co když se to opravdu stane?" Kladl si otázku…
,,Zabil jsem Itachiho?" Zeptal se potom.
Naruto věděl že ne a taky věděl že je to Sasukeho záchrana ,,Ne nezabil…" Sasuke se rozmýšlel… ,,Asi máš pravdu…" Řekl potom. Naruto se na něj podíval, jako by mu spadl kámen ze srdce. Vzal Naruta do náruče a všichni tři, se začali vracet do Konohy. Dali Naruta do nemocnice a Kakashi začal Sasukeho víc hlídat.

Když se Naruto zase vracel do své doby, Sasuke mu řekl, že za ním m hned jak se vrátí zajít. Naruto se na něj jen usmál a vytvořil pečetě. Zmizel v obláčku páry.

Naruto se probudil na nemocničním lůžku, stála u něj Sakura, Sai Kakashi… No celá Konoha. Ulevilo se mu, že už je doma. Podíval se po místnosti, ale Sasuke nikde.Jeho zklamání si obyvatelé Konohy špatně vyložili a začali odcházet, dokud tam nezůstal sám. Neměl odvahu, zeptat se, jestli tam Sasuke je…

KONEC :D (smůlka xD xP Nic víc ze mě nedostanete… Jo a měla to být kapitolovka… Je to hodně zestručněné…)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mono-chan tvoje SB Mono-chan tvoje SB | 28. června 2009 v 23:39 | Reagovat

Grrrrrrrrrrrr. Bzm bzm...!!!

2 terkic terkic | Web | 29. června 2009 v 10:04 | Reagovat

a já chci pokráčko, ať je to kapitolovkááá prosííím!!! *smutně kouká* :-(  ;-)  :-)

3 tess tess | Web | 29. června 2009 v 10:21 | Reagovat

tohle se dělá. no tááák. prosííím. jak to teda dopadlo. šup sem s tim.

4 ajajaj ajajaj | Web | 29. června 2009 v 11:54 | Reagovat

Pokráčko!!! Já cu pokráčko!!!

5 Ten_Ten Ten_Ten | 29. června 2009 v 15:20 | Reagovat

Tohle se nedělá!!! Tohle nééééé!!!
Pls pls pls pls pls pokráčko!!! *smutná kočičí očka (větší kalibr než psí)*

6 ebika ebika | E-mail | Web | 29. června 2009 v 15:26 | Reagovat

Nádhera!!!!:-)
Tak já se teda hlásím.
Hlásí se jedna žačka a v duchu prosí všechny sváté ať ji učitel vyvolal.
"Ebiko!Co potřebuješ?"
Zeptal se mě mile a já se blbě usmála.
To je snad jasný ne?Pomyslým si.
"Pokráááčkóóó!!!!"
Učitel na to odpověděl.
"No ještě uvidíme"
"Áááá už se moc těším!"
Vypísknu a začnu se šíleně řehnit :-D

7 Kakashi & Iruka sensei Kakashi & Iruka sensei | Web | 29. června 2009 v 15:42 | Reagovat

Ty malá můro!!!!!!!!!
Koukej honem napsat pokračování!!!!!
plosím!!!!!!!!!
  O_O  O_O  O_O  O_O

8 Naru-San♥ Naru-San♥ | Web | 29. června 2009 v 16:48 | Reagovat

Určo napiš pokráčko!!Prosíím!!!! :D

9 Lordqaa (Kynara Nara) Lordqaa (Kynara Nara) | Web | 30. června 2009 v 19:29 | Reagovat

já chci pokračování!! Teď hned!! *křičí na všechny strany, až i vítr přestal foukat*
Prosím,. bylo to nádherný  a já chci jako všichni pokračování!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama