Jsem v posledním kole SONsB hlásněte pro mě TADY arigato
Objednejte si Chibi mazlíčka TADY

Útok na Konohu

22. června 2009 v 18:14 | Klapča |  Jednorázovky
Mno... Je tady... Tak si ji přečtěte a napište do komentářů, co si o tom myslíte... DÍKY :D

Útok na Konohu


Věci se daly do pohybu, Sasuke se nechtěl jen tak vzdát, první útok na Konohu mu sice nevyšel, ale věci se mění! Kdyby ta zasraná Konoha nedala rozkaz zabít Itachiho… Nedělal by to a poslední kapkou bylo to, jak Danzo vydal rozkaz, aby Sasukeho zabili. Věděl moc dobře, že se to stalo před 3 lety a že je mu teď 19 a měl by se chovat rozumě, ale nemohl si pomoct, jeho pomsta měla být dokonána smrtí Naruta, ten se mezi tím stal Hokáge, protože Sasuke Danzoua zabil při prvním útoku a rada začala Naruta trénovat. Po půl roce se stal Hokágem, vězně nemilosrdně trestal. Začal se velmi zlobit, od prvního útoku se neusmál a neprojevoval známky radosti, nejspíš taky zapomněl na to, co slovo radost znamená. Stal se z něj obávaný člověk, který je až moc silný. Říkalo se, že je bez Kyuubiho pomoci, že by dokázal zničit celou Konohu do 5 minut. Ten, kdo se mu postavil, ať už jako protivník v boji, nebo jenom odpůrce, byl za nedlouho mrtvý. Takový Naruto byl… Sasuke o tom vůbec neměl tušení… Naopak, myslel si že je to ten samý Naruto, ten kterého znal, s kterým se dlouho bavil. Teď z něj byl krutý, nemilosrdný 7. Hokage Konohy. Ani nevěděl o tom, že už má zkroceného Kyuubiho a že je teď rovný soupeř Madarovi. Kdyš se k němu nějaké povídačky o Narutovi dostal, vždy si myslel, že je to jen výmysl a že Naruto žádný kruťas není… Jak šeredně se mílil… Dokonce byl tak bláhový a vyslal Juugu, aby Konohu omrknul. Myslel si, že je Naruto na tolik blbý a že si Juugy nevšimne. Měl se vrátit za týden, ale po dvou měsících ho Sasuke neviděl… Věděl, že je Junga lenoch, proto mu nepřišlo divné, že se za měsíc nevrátil, ale na konci druhého měsíce, mu to přišlo divné. Sice se mu vůbec nechtělo, ale vydal se do Konohy, najít Juugu. Vyšle ze své skrýše a šel asi 20 minut (tak blízko Konohy byl). Zastavil se před stromem, kde jako tým 7 s Narutem a Sakurou trénovali lezení po stromech pomocí chakry. Byl Konoze blízko, když si najednou všiml nějaké rozežrané mrtvoly. Měla oranžové vlasy, všechny končetiny byli useknuté od těla a co víc! Vypadalo to, že byl ještě živý, když ho tady pohodili! Samozřejmě… Byla to Juugova mrtvola. V jeho puse byl svitek se zprávou. Rozevřel ho a nahlas si četl

Ti, kdo se jen pokusí něco Konoze provést, dopadnou jako tady chlapec! Toto není výhružka!
S pozdravem: 7. Hokáge Konohy, Uzumaki Naruto.

Sasuke byl zaražený, dopis ho moc vyděsil, i když byl tak chabě napsán… Zase se podíval na znetvořeného Juugu a chtělo se mu zvracet. Ne že by nikdy neviděl mrtvolu, ale Juugovo tělo… To by se nedalo přirovnávat k tělu, nýbrž něčemu, co vypadalo jako panák. Bylo vidět že byl bičován a že ho řezali, stahovali z kůže za živa… Vběhl do lesa, kde se pozvracel.

Sasuke začal plánovat pomstu… Měla to být odplata za Itachiho i Juugu. Chtěl to udělat bez Madarova vědomí, stejně by se to asi nedozvěděl, protože je teď někde na druhém konci světa. Naplánoval to takhle: Vezme sebou Karin, která bude jistit to, jestli se přibližuje nějaký nebezpečný ninja a taky, aby nikdo neumřel. Siugetsu (pořád nwm jak se jmenuje… :D) byl dobrý bojovník, takže bude bojovat. Potom Kisame… To je jasný proč… No a pár lidí, kteří dostali od Orochimara prokletou pečeť.

Sasuke nečekal, vyrazil hned, jak sehnal lidi. Cestou byl velice vynervovaný a skoro celou dobu se Karin ptal, jestli neucítila něco podezřelého, Karin se to samozřejmě líbilo a čím více se jí ptal, tím víc se přestávala soustředit. Ale jakmile byli blízko Konohy, začala se plně soustředit a Sasuke se ji přestal pořád ptát na tu samou otázku. Karin se zaměřovala hlavně na Hokage budovu, ale jakoby tam byli lidé, s menší chajdou než má Sasuke. Naruta vůbec nectítila, začala prohledávat Konohu, ale furt nic. Zastavila 5 minut před Koninou a řekla Sasukemu: ,,Něco se mi nezdá, jakoby tam 7. Hokáge vůbec nebyl…" Sasuke se jen uchechtnul a pohrdavě řekl: ,,Já to věděl! Je to zbabělec! Nejspíš se doslechl o tom, že jdeme na Konohu a stáhl ocas mezi nohy a teď se někdy krčí v jeskyni daleko od Konohy." Karin jen na něj vykulila oči, takhle bezohledně se Sasuke nikdy nechoval. Asi se hodně změnil od prvního útoku na Konohu, která se neubránila a byla zničená. Sice tam teď zase stojí, ale to díky píli vesničanů a shinoby, kteří ve vesnici žili. Začal vesnici podceňovat, ale to co řekl, taky pokládala za pravdu, protože jak s Narutem bojovala, pořád před ní utíkal.

Všech 25 nebezpečných ninjů v čele se Sasukem vešli do Konohy. Rozdělili se a začali drancovat obchody, domy, prostě vše co jim přišlo do cesty vykradli a zničili. Do Hokageho kanceláře vlítla vyděšená Sakura.
,,Naruto!" Rozdýchávala se ,,Někdo napadl Konohu! Jsou zatím u brány a ničí vše, co jim příde pod ruku… Je jich-" Naruto ji přerušil.
,,Je jich 25, všichni až na 3 mají prokletou pečeť, mezi těmi 3 je i Sasuke Uchiha." Jeho jméno řekl s odporem v hlase. Sakura jen na něj civěla a snažila se přijít na to, jak to že už to ví. Ale nechala to plavat, když se podívala na Naruta. Celé 3 roky ho neviděla, v jeho modrých očích planula nenávist a jeho tvář byla bledá, protože byl celé 3 roky zavřený v kanceláři, nikdo tam nesměl chodit, jen když někdo napadne Konohu, jako teď. Sakura se na něj vyjeveně dívala a pozorovala každý jeho ladný pohyb, Naruto zkrásněl, byl asi 1000x hezčí než Sasuke a nabyl víc tajemnosti. Pomalu vstal, jako by se nic nedělo, prošel kolem Sakury a zmizel za rohem místnosti. Sakura ho nenásledovala, pohled na něj jí stačil vyděsit na tolik, že se ani nemohla hýbat. Ty oči, oči plné nenávisti a chutě zabíjet. Ty oči u nikoho nikdy neviděla, ani u Sasukeho. Ještě za sebou slyšela klidné kroky po schodech a zavírání dveří.

V Konoze vládl zmatek, všichni běželi co nejdál od brány, šplhali na sochy Hokágů někteří leželi ušlapaní na zemi. Naruto si to rázoval přímo přes ně. Každý, kdo kolem něj prošel, se na něj udiveně díval a obdivoval jeho krásu, ale když se potom podívali do jeho očí, zrychlili své tempo, aby už u něj nemuseli být. V Narutovi to vřelo, ale i přes to ho Karin vůbec necítila přicházet, spíš Sasukeho uklidňovala, že se nikdo neblíží, ale jak ona i Sasuke cítili, že se někdo velice, velice nebezpečný blíží. Najednou uslyšel řev asi 8 členů své výpravy, Karin se najednou začala třást a rozbrečela se. Sasuke se na ni podíval a bylo vidět že chce vědět co se děje. Karin se na něj vyděšeně dívala.
,,S-Sasuke p-promiň, já… Já ho f-fakt ne-necítila!" Rozklepala se ještě víc. Snažila se na Naruta vůbec nesoustředit, ale vůbec to nešlo. Potom se jí zatmělo před očima a omdlela. Sasuke se jenom nevěřícně díval k místu, odkud se ozýval další a další mučící křik. I Siugetsu přestal bojovat a vyděšeně se díval k onomu místu. Křik se zvětšoval a Sasuke se probral z transu, začal běžet naproti křiku a jeho srdce se ze strachu, začalo zrychleně bít. Představoval si tu spoušť co útočník zanechal, z těl dobrovolníků, kteří souhlasili s tím, že půjdou napadnout Konohu. Najednou si představil Juugovo mrtvé tělo a začal litovat, že vstoupil na území toho, kdo mu to udělal.
Nevěděl proč to dělá, ale rozeběhl se ke křiku. Bylo to spíž ze zvědavosti, Siugetsu se na něj jen nevěřícně díval, vzpamatoval se taky a přiběhl ke Karin. Prohlédl ji a podložil ji hlavu svýma nohama. Čím víc se Sasuke ke křiku přibližoval, tím víc se zvuk oddaloval a Sasuke nabíral dojmu, že se mu útočník chce vyhnout, nebo si ho nechat až na posledy. Zrychlil tempo a ignoroval fakt, že na něj Siugetsu něco křičí. Zrychlil ještě víc a ocitl se v mlze, všude byl cítit pach krve a ho to omamovalo. Začal se orientovat, prvně mapoval místo, na kterém se nacházel, podle paměti a podle toho, co se dalo vidět. Najednou se vzdalující křiky, začali přibližovat k němu. Podle Sasukeho výpočtu už žilo necelých 10 mužů. Natahoval ruce do prostoru a snažil se kohokoli najít. Mezi tím křik ustal, Sasuke do někoho narazil, ten někdo jen klidně stál. Sasuke prohmatal jeho obličej a zjistil, že mu musí být tak 19 let. Zpozoroval, že má na tváři úšklebek a že je stejně vysoký jako on. Potichu promluvil roztřeseným hlasem : ,,N-Naruto?" Žádná odpověd, jenom zvětšený úšklebek. Sasuke ucuknul rukama a rozeběhl se… Chtěl vylézt z té mlhy a v duchu si nadával, že do ní vůbec vešel. Onen muž však byl rychlejší, chytl Sasukeho za paže a udělal nějakou techniku. Rázem se Sasuke cítil, jakoby byl bez chakry. Neznámí promluvil: ,, Nemůžu tě zabít, Sakura by mě zabila… Víš že jsem Hokáge… Takže bych ji nemohl napadnout… Teď už stejně budeš neškodný… Zastavil jsem ti tok chakry… Je jen na tobě, jestli ti ji zase dám do pohybu." Naruto vstal a zrušil mlhu, to už byl Sasuke v bezvědomí. Naruto dokončil souboj mezi zbylími 10-ti muži a Siugetsiho taky omámil. Všechny tam jen nechal ležet a zase se vrátil do své kanceláře. Stejně věděl, že je někdo z vesnice odnese do nemocnice.

Sasuke se probudil, pořád v uších slyšel ten Narutův kouzelný hlas. Klidně by ho poslouchal celý den. Zhrozil se nad tím, že si uvědomil, že by ho chtěl i vidět a zase se dotýkat jeho teplé, hebké kůže. Otevřel oči a podíval se na všechny v jeho pokoji. Všichni se na něj dívali a bylo poznat, že neví, co si o něm mají myslet. Ale Sakuřiny oči vyzařovali úlevu a naprostou oddanost. Uchechtl se, byla pořád stejná.Dál se rozhlížel po pokoji, ale Narutův zářivý obličej nenašel. Pocítil velikou zklamanost, sice ho chtěl před chvílí zabít… Ale některá rozhodnutí se mění. Sakura si všimla, že hledá Naruta a smutně se podívala na zem.
,,Naruto se změnil… Od té doby, co jsi Konou napadl poprvé, se začal zavírat v kanceláři… No zavírat… Spíš vůbec nevychází ven…" Podívala se z okna. Sasuke si vzpomněl na to jak s narutem bojoval a taky si vzpomněl na to, jak mu řekl, že je jenom démoní vyvrhel, že je to jen další zbraň, kterou použije. Dokázal si vybavit i ten jeho výraz ve tváři, když mu všechno řekl. Ten zlomený výraz… Až teď toho začal litovat.

Hele… Nemám čas na dopisování… Tak to rozdělím na části… -.-…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kakashi & Iruka sensei Kakashi & Iruka sensei | Web | 22. června 2009 v 19:30 | Reagovat

Tak ale honem další, nebo ti umřu nedočkavostí!!!!!

2 Ten_Ten Ten_Ten | 22. června 2009 v 20:40 | Reagovat

To je... to je... to je vražda!!! Takhle to nechat... to se fakt rovná vraždě!

3 tess tess | Web | 22. června 2009 v 21:12 | Reagovat

jj. honem další. jinak tady za chvíli budeš mít hřbitov.;-D

4 ebika ebika | E-mail | Web | 23. června 2009 v 14:01 | Reagovat

No to je nádhera chudák Naruto i Sasuke jej já už chi vědět jak to dopadne.
Áááá já se asi zbláznííím!!!

5 Nade Nade | 23. června 2009 v 14:06 | Reagovat

Chcípnu !!!!!!!!!!! Rychle nášup!
Nechte mi na hřbitově míto někde u vchodu, jo ?

6 terkic terkic | Web | 23. června 2009 v 14:32 | Reagovat

rychle další díl, protože to bylo sugooi!:-)

7 ajajaj ajajaj | Web | 23. června 2009 v 15:09 | Reagovat

Safr! To je ale psycho (no zas taký ne, ale je to až pekelně drsný!!!)

Ehm... Tamto je SUIgetsu...

A ta věta "Ten, kdo se mu postavil..." bwahahaha! Sice se to nehodí, ale mě to úplně dostalo a začala sem se řezat jak blázen! Ta dvojsmyslnost xD!!!

8 Naru-San Naru-San | Web | 24. června 2009 v 13:28 | Reagovat

To snad nemyslíš vážně :D Je to úžasný rychle další kapčuu :-) Jo nechtěla by si prosím spřátelit?? :-D

9 Zaxanhor Zaxanhor | E-mail | 9. července 2009 v 11:39 | Reagovat

Je to super a chtělo by to honem další :-)

10 Chi-ryu Chi-ryu | Web | 30. listopadu 2010 v 1:46 | Reagovat

doufám že další díek bude hodně brzo ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama