Jsem v posledním kole SONsB hlásněte pro mě TADY arigato
Objednejte si Chibi mazlíčka TADY

Cože?? 2. část

1. července 2009 v 11:23 | Klapča |  Jednorázovky
Na přání Mono-chan je to tenhle pár :D :3 A su ráda, že ji to napadlo… Protože semi tento pár líbí :3.

Ne... Kapitolovku z toho neudělám...


Nebyl tam… Ani nikde jinde… Zeptat by se mohl… Ale nechtěl… Sakura byla smutná… Jednou k němu přišla a ptala se ho: ,,Takže… Sasuke nepříde? Nepříde zpět do Konohy?" V očích měla slzy, ale jediný, kdo potřeboval utěšit byl Naruto… Možná že je teď Sasuke mrtví… Možná že zemřel dřív, protože k tomu hadovi nešel… Měl výčitky svědomí a chtěl se vrátit… Zachránit Sasukeho… Ale co když se nevrátil protože, protože už v jeho čase zemřel? Co když proto ho už nikdy neuvidí… Dostával pocit paniky, který se zmocňovaů jeh těla… Začal plánovat, vrátí se k mladému Sasukemu v době, kdy mu bude 15 let… Nějak ho zachrání před smrtí a vezme ho sebou, do tohohle času. Stejně… V jeho čase to malý Naruto určitě nepřežil (chudinka!! ;( ). Přemluvil Tsunade, Kakashiho i Jyraiyu… Sakura se mu nabídla jako první. Zase zmizel do času…

Naruto se objevil v kanceláři páté. Hned se ohlásil pozdravem: ,,Konichiwa baa-chan." TSunade nadskočila a podívala se sťastě na Naruta.
,,Naruto!!" Zavolala na něj a v mžiku byla u něj a objímala ho, div že se neudusil.
,,Baa-chan…" Odstrčil ji, když se mu dostávalo málo vzduchu. Takhle ho Tsunade nikdy neobjímala… ,,Co se děje?" Zeptal se a doslova ji propaloval očima.
,,Naruto…" Řekla smutně… ,,Akatsuki ho unesli… Před týdnem se objevilo jeho mrtvé tělo…" Naruto se na ni nevěřícně podíval.
,,Jak to?" Bylo mu to divné, přece on byl v 15 jeden z nejsilnějších ninjů a porazil i Peina.
,,Byl moc slabý… Nedokázal se ubránit Deidarovi, který ho unesl…" Naruto byl v šoku. Ten Deidara?! Ten, kterého porazil Kakashi?! Narutovi začalo docházet, že Naruto netrénoval. On netrénoval protože Sasuke neodešel. Nepotřeboval to. Bylo mu to líto… Jeho vinou zemřel.
,,Sakura s nikým nemluví, team 7 se uzavřel do sebe, celá Konoha truchlí…" Pokračovala Tsunade, měla slzy na krajíčku. ,,Naruto… Mám prosbu…" Říkala to tak, jako kdyby věřila v zápornou otázku ,,Nechtěl, nechtěl bys zůstat tady s námi a nahrazoval nám našeho Naruta?" Tuhle otázku nečekal, vypálil to první co ho napadlo: ,,Ano!" Až potom si začal uvědomovat, že ho v jeho čase čekají. Tsunade na něj vrhla vděčný pohled a objala ho znovu.
,,Děkuji… Děkuji ti moc!" Tsunade neskrývala své nadšení.
,,Oi… Oi! Baa-chan!" Zase ji odstrčil, protože se už zase dusil.,,Ale… Ale prvně se chci rozloučit s lidmi z mého času…" Podíval se na ni a její nálada poklesla.
,,Co když… Co když tě nepustí?"
,,Řeknu jim, že vás napadli a že potřebujete pomoc…" Ani nevěděl, jak ho mohl napadnout takovýhle plán.
,,Tomu bych věřit mohla…" Zamyslela se Tsunade.
,,Hm…" Naruto nevěděl co má dělat, chtěl se zeptat na Sasukeho… Ale bylo by to blbé, vždyť by se měl zajímat o všechny, ale Sasuke… On prostě chtěl vědět, jak se m u daří, jestli je nejsmutnější z Konohy. Chtěl to vědět, jestli Sasukemu na něm záleží. Tsunade se na něj mlčky dívala a pochopila, že chce vidět celý team 7.
,,Shizune!" Zavolala na svou přítelkyni a na svou sekretářku zároveň.
,,Ano Tsunade-sama." Otevřela dveře. Když spatřila Naruta, reagovala stejně, jako před chvílí pátá.
,,Naruto-kun!" Rozeběhla se k němu a pevně ho objala, možná i silněji než Tsunade.
,,Jestli takhle bude reagovat každý, když mě uvidí, asi se nedožiju zítřka."Pomyslel si s úšklebkem Naruto, když od sebe odstrkoval Shizune. Bylo vidět, že brečí, ale ne smutkem, nýbrž štěstím.
,,Shizune… Zavolej team 7… Naruto by je určitě rád viděl." Tsunade byla dojatá, tohle Naruto nečekal, Tsunade a dojatá? Pane bože! Svět se zbláznil!
Shizune jen kívla a zmizela za dveřmi. Naruto byl samosebou zvědaví… A tak se zeptal: ,,Co se tu dělo, když jsem odešel? Kromě toho… No… Víš…" Při tom narážel na svoji smrt. TSunade se nechtělo vyprávět, co se tady stalo… Ale začla: ,,Když jsi odešel, Sasuke přestal s kýmkoli mluvit… Byl hrozně smutný a když zemřel i Naruto… Začal se teď chovat, jako by ani nežil. Sakura se furt Sasukeho držela, drží se ho i do teď a vypadá to, že se spolu skamarádili, ale myslím, že ji Sasuke bere jen jako kamarádku. Nový partner ve vašem týmu je Sai, je to Danzův-" Nedořekla, protože ji Naruto předběhl.
,,Člen anbu… Jo… Znám ho, byl v našem týmu, když Sasuke odešel z Konohy…" Potom nechal pátou pokračovat: ,,No… Teď chodí s Ino, ale myslím, že se ona jemu moc nelíbí… Ani nemaj nic společného… Kakashi furt čte tu svoji knížku… Jinak nic zvláštního… Až na to, že si umřel a všichni v Konoze se teď chovají, jako kdyby tady nebylo nic pozitivního ." říkala to, jako kdyby mezi ně nepatřila. Naruto se s tím málem co řekla, musel spokojit, protože se Shizune vrátila.
,,Tsunade-sama, za chvíli tu budou." Řekla s očekáváním, chtěla vidět jejich reakce, na to, že je Naruto tady. Tsunade pokynula Narutovi, aby se posadil blízko ke dveřím, aby si ho nevšimli, až budou přicházet, protože taky chtěla vidět, ty jejich vyjevené obličeje. Naruto si sedl a přemýšlel o Sasukem, 3 roky skoro vůbec nemluvil. A proč? Protože tu nebyl. Blonďáček byl šťastný a nemohl se dočkat, až ho znovu uvidí.
Na dveřích bylo slyšet slabounké poklepání, Narutovi se napnuly všechny svaly v těle,ale seděl dál. Dveře se pomalu otevřeli a v nich se objevili dlouhé růžové vlasy a hlava jejich majtelky. Měla zarudlé oči a kruhy pod očima. Za ní šel Kakashi a šlo vidět, že je velmi smutný, za ním vešel Sai, ale ten ani smutný nebyl. A na konec vešel Sasuke. I Samara by mu záviděla odstrašující vzhled. Vypadalo to, jakoby nespal celé 3 roky a jeho oči byli tak napuchlé, jako by ho tam píchla včela. Všichni vešli do místnosti pomalým krokem, vypadali, jako by ztratili toho nejcenějšího člověka, kterého znali ve svém životě, až na Saie, který ho tady neznal.
,,Nějaká mise?" Zeptal se nevrle Kakashi. Naruto žasl, takhle se nikdy nechoval a i ve značně špatné náladě, Tsunade vždy pozdravil.
,,Ne… Jen vám chci někoho ukázat." Řekla a podívala se směrem, kde seděl šokovaný naruto. Sai se otočil hned, jakmile Naruta uviděl, nic neřekl. Sakura se otočila asi po pěti minutách otočila a nadšeně zavolala: ,,Naruto!!!" Rozeběhla se k němu plná slz a objala ho. Kakashi i Sasice se otočili a šlo vidět, že se jejich nálada zlepšila. Tvářili se šťastně. Sasuke k němu taky přišel. Sakura poodešla a Sasuke pevně objal Naruta. Brečel, brečel jako holka, ale Naruto byl rád že ho objímá. Taky ho objal a slzy potlačoval. Objímali se poněkud dloho. No… Pro oba to byla jen šťastná chvilka, ale pro ostatní? Ale chápali je. Teď by ho chtěl objímat i Kakashi… Ale ten už si to nemohl dovolit. Sasuke se cítil v Narutově přítomnosti skvěle a šťastně. Naruto jak by smet.
,,Vítej." Usmál se na něj vroucím úsměvem Sasuke, když se od sebe odtáhli. Naruto se na něj taky usmál.
,,Děkuji. Mina! Všichni ste mi chyběli!" Řekl Naruto. Nechápavě se na něj podívali.
,,No… U nás máte už dva měsíce misi… Kromě Sakuri, ale ona pracuje ve zdravotnictví a vidím ji tak jednou za půl roku… No… A taky Sasuke… Ten se neobjevil…" Zamyslel se. Přešel k Saiovi. ,,Tak co? Už rozumíš lidským citům?" Sai se na něj nechápavě podíval. ,,No… U nás si s nimi měl potíže…" Vysvětlil.
,,Aha… No… Ještě všemu nerozumím, ale učím se." Usmál se na něj Saiovským umělím úsměvem.
,,Sakuro! No né! Ty sis nechala narůst vlasy! U nás je máš krátké…" Pokračoval k Sakuře. ,,Sence… To je snad po prvé, co vidím, že jste nepozdravil Tsunade baa-chan, když jste vešěl do její pracovny." Podíval se zkoumavě na Kakashiho. Všich 5 si povzdychlo a vzpomněli si na Narutovu smrt.

Naruto seděl v Ichiraku a jedl svůj oblíbený ramen. Sakura si k němu přisedla.
,,Nemůžu uvěřit tomu uvjeřit… Jsi to fakt ty Naruto…" Konstatovala.
,,Jo… Taky nemůžu uvěřit, že jsem zemřel…" Řekl a když si uvědomil co, omlouval se: ,,Promiň… Já nechtěl." Přisedl si k nim Kakashi a Kiba.
,,Oi! Naruto! Jsi to opravdu ty?" Kiba byl nadšený, stejně jako majtel Ichiraku.
,,Jo…" Usmál se na svého dobrého kamaráda a byl vděčný za to, že ho nemůže obejmout. Všichni si objednali misku ramenu (kromě Kakashiho… Prý má dietu xD). Naruto mluvil celý večer a ani si nevšiml, že se ke stánku připletlo několik lidí: Ino, Chouji, Lee, Neji, Hinata, Ten Ten, Shikamaru, Shino, Sai a mnoho dalších lidí. Sasuke tam přišel až ke konci narutova vyprávění. Naruto jedl a vyprávěl velmi hodně. Skoro vůbec se nezastavoval (v jezení a kecání). Všichni se dozvěděli, že byl Donzo hokage a že po něm nastoupil Naruto. O svém muži se ale nezmiňoval. Což štvalo Sasukeho, chtěl vědět, kdo byl ten šťastný. Chtěl se zeptat, ale nechtěl vypadat jako blbec, tak mlčel. Vyslýchal vyprávění o tom, jako Naruto porazil Peina, jak měli společné a úspěšné mise. Potom, jak moc je těžké být Hokage a smál se u vtipných věcí. Takhle to chtěl, možná to chtěl i lepší, ale jestli by Naruto zase odešel. Asi by to nevydržel.

Už bylo pozdě a skupinka lidí už se rozcházela, dokud tam nezůstal Naruto sám. Zaplatil a vydal se ke svému domu.

U domu začal hledat své klíče, které asi dal někam do svého oblečení, kde bylo strašně moc kapes. Trvalo dlouho, než si vzpomněl, kam je dal. Dal klíč do zásuvky a všiml si Sasukeho, který začal stoupat po schodech, směrem k Narutovi. Naruto nechal klíč v zámku a usmál se na něj, zamával mu. Sasuke mu taky s úsměvem zamával a přišel k Narutovi. Nečekaně ho objal. Pevně si ho tiskl k sobě a nasával jeho překrásnou vůni. Nemohl se toho nabažit. Naruto ho od sebe jen tak tak odstrčil, protože se už fakt moc začal dusit. Rozdýchával to a usmál se na Sasukeho. Který ho mlčky sledoval. Naruto se vzpřímil a Sasuke řekl: ,,Víš… Chyběl si mi… Moc si mi chyběl a mě došlo, že jsem se do tebe zamiloval." Sklopil hlavu a začal hypnotizovat zem. Co bylo pro něj šokem, Naruto ho obejmul.
,,Já tě taky miluji, až moc tě miluji." Naruto ho k sobě začal taky tisknout a rozplakal se mu na rameno. Sasuke pocítil nával štěstí. Začal naruta objímat taky a brečel taky.
Naruto odemkl dveře jeho bytu a pustil Sasukeho dovnitř. Ve vnitř se k němu natiskl a políbil ho vášnivým polibkem. Prvně se snažil donutit Uchihu otevřít ústa, ten je poslušně otevřel a nechal do nich vklouznout Uzumakiho jazyk. Chvíli se nepřidával a Naruto to štvalo. Nabádal jeho jazyk k pohybu a dočkal se. Ochutnávali se navzájem. Uchiha propletl své prst blonďákovými vlasy a polibek se stal dravějším. Naruto ho přirazil ke stěně a dal mu nohu mazi jeho nohy. Uchiho zavzdychal a Narutovi ruce začali rozepínat jeho černou mikinu. Následně strčil ruce pod jeho bílé tričko a prozkoumával jeho břicho a záda. Uchiha zavzdychal znovu a vzrušeněji. Naruto ho odlepil od zdi a namířil si to s ním k ložnici. Povalil ho na postel a sundal mu jeho tričko. Svými polibky začal prozkoumávat jeho krk. Našel citlivé místo, ke Uchihovi udělal cucflek. Uchiha slastně zavzdychal a začal cítit tlak v jeho rozkroku. Naruto se přemístil na jeho bradavky. Žužlal pravou a jemně skousl, až byla tvrdá. Uchiha slastně vdychal a jeho penis se začal dožadovat pozornosti. Naruto se začal věnovat té druhé bradavce. Žužlel ji, dokud neztvrdla a jemně ji skousl. Polibky se přemístil na jeho břicho a ruce hladili Uchiho na zádech. Naruto došel ke kraji Uchihových kalhot. Sasuke čím dál víc sténal a Naruto se vzrušoval čím dál víc. Rozepl Sasukeho poklopec a sundal m ke kolenou jeho kalhoty. Potom i trenky. Uchihův úd se tyčil do víšky a Narutův jazyk olízl jeho špičku. Uchiha vzrušeně zasténal nad návalem rozkoše. Naruto ho olízl ještě jednou a odměnou mu bylo další zasténání. Vzal úd do úst a pomalu, velmi pomalu začal pohybovat hlavou nahoru a dolů. Uchihy myslel že vybouchne. Takhle dobře se ještě necítil. Vzal Narutovu hlavu do rukou a začal udávat své tempo, které se začalo zrychlovat. Ještě pár přírazů a Uchiha s výkřikem vyvrcholil. Nevšiml si, že má v konečníku (to zní divně) už tři prsy a že se tam při vyvrcholení dostalo něco většího. Naruto slastně zasténal. A Sasukeho tvář na chvíli zkřivila bolest. Naruto chvíli setrval a Uchiha přirazil k jeho bokům. Naruto slastně zasténal, což Uchihu hodně vzrušilo. Částečně Naruta ze sebe vyndal a zase přirazil. Naruto zase slastně zavzdychal a potom už přirážel sám. Při tom hladil Uchihu na břiše a potom vzal do ruky jeho penis. Rukou přirážel ve stejném tempu dokud oba nevyvrcholili. Naruto se ze Sasukeho vysunul a unaveně ulehl vedle něj. Objal už skoro na půl spícího Sasukeho a usnul taky.

Ráno se blonďáček probudil časně a co ho udivilo? Sasuke byl probuzený taky. Doslova Naruta propaloval očima.
,,Co se děje?" Zeptal se Naruto přiškrceně.
,,Ty… Ty se vrátíš do své doby?" Znělo to plačtivě.
,,Ne… Neboj…" Usmál se na něj a přitáhl si ho k sobě, aby ho objal. Sasuke se nachal a Naruta taky obja. Ptotom se ještě zeptal: ,,Řekni… Kdo byl tvůj manžel?"
,,Samozřejmě ty." Rozesmál se Naruto.
,,To jsem rád." Zasmál se Sasuke. Naruto se přestal smát.
,,Miluji tě Sasuke." Políbil ho, Sasuke šťastně zavrněl.
,,Já tebe taky."

THE END (víc ze mě nevyždímáte!!!)

Jo a tahle povídka byla dokončená už v pondělí, ale mamka mě nechtěla pustit na počítač… Tak to sem dávám až teď..
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mono-chan tvoje SB Mono-chan tvoje SB | 1. července 2009 v 13:14 | Reagovat

KAWAIII.
Že sem sem šla, abych si přečetla poslední odstavec...toho si nevšímejte.
Super. Sasu-chaaaaan je tam taaak sladkej. :D:D:D

2 Naru Naru | 1. července 2009 v 14:14 | Reagovat

hooooooooo.....krása...

3 terkic terkic | Web | 1. července 2009 v 20:20 | Reagovat

bylo to fakt krásný:-)

4 Naru-San♥ Naru-San♥ | Web | 2. července 2009 v 12:14 | Reagovat

Oí to bylo krásný :) Škoda že to nemá pokráčko ^^

5 Zaxanhor Zaxanhor | E-mail | 9. července 2009 v 11:17 | Reagovat

:-) ... to je krásný, ale chce to další díl ... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama