Jsem v posledním kole SONsB hlásněte pro mě TADY arigato
Objednejte si Chibi mazlíčka TADY

Povídka od Terkic pro mě na svadbu :)

12. července 2009 v 0:00 | Klapča |  Jednorázovky
Klapčina svatba

Nastal den D a já si povzdychnu. Sotva jsem se vzpamatovala z kocoviny a družičkování z jedné svatby, hrnu se na svatbu další a to mě čeká tento týden ještě jedna. Začínám si připadat jako z toho filmu dvacet sedm šatů, s tím rozdílem, že já mám družičkovské pouze prozatím tři. A kdo že se to dnes vdává? Mám v tom trochu zmatek, proto jsem si to už raději napsala na ruku, momentíček, á tady, no přeci Klapča! Další mé drahé sbé.
Podívám se na hodinky a zjistím, že už mám zpoždění, znovu si povzdychnu, nahodím rychlost ala Minato a už stojím u nevěstina pokoje. Opatrně zaklepu a vstoupím dovnitř. Chci pozdravit a omluvit se, když v tom ztuhnu, omylem jsem totiž vešla do pokoje ženicha a jeho svědků. Zrudnu, protože jsou jaksi všichni polonazí a s tichým "omlouvám se" za sebou opět zabouchnu dveře, za kterými se rozteču s blaženým úsměvem na tváři po podlaze. Přejdu do dveří naproti a konečně se trefím. Bohužel jakmile vejdu do pokoje, trefí mě dobře mířená Klapčina lodička a já opět skončím na zemi.
"To bolelo." Postěžuji si a třu si naražené čelo, ona si jen odfrkne.
"To máš za trest, jdeš totiž pozdě, všichni už jsou tu." Ukáže rukou na své družičky a věnuje se dál přípravám své osoby. Všimnu si, že to jsou všechna její sbéčka a ta která znám i neznám se mi posmívají, pokrčím rameny a jdu si stoupnout k nim. V duchu alespoň děkuji Jashinovi, že Klapča vybrala modré družičkovské šaty, které vypadají ještě jakž takž normálně. Sama Klapča má na sobě dlouhé bílé šaty na ramínka, jemně zdobené třpytivými kamínky a na hlavě se jí tkví dlouhý závoj, zachycený gumičkou o pracně vyčesaný drdol, který je kolem dokola ozdoben malými růžičkami. Všechny musíme uznat, že jí to moc sluší a tajně drbeme její vedlejší vztah s Itachim, když se na nás pátravě zadívá, ztichneme a děláme jakoby nic.

No konečně nastal obřad. Nevěsta míří uličkou a my jako její družičky jdeme zavěšené do našich partnerů za ní. Riuu je rudá jako rajče, protože se jí podařilo ukecat Kakashiho, Mono jde zavěšená do Gaary a ještě k tomu stíhá přísným pohledem kontrolovat své bratry. Sasukeho, proto, aby nezabil Itachiho a Itachiho, aby nezabil Deidaru, vedle kterého mimochodem stojí jako svědek. Deidara se šťastně dívá na svou milovanou nevěstu a chudák neví o jejím milenci. Jak jinak, já se zahákla do Naruta a se šťastným úsměvem si s ním povídám o titulu hokageho a rámenu. Klapča konečně dojde k oltáři, že to ale na těch podpatcích byla štreka a stoupne si před Tsunade, která je má oddávat. Vidím, že i ona, stejně jako já, se ještě pořádně z té opice nevyspala, i když ona je naložená v lihu pořád. Odříkává oddávající řeč a půlka sálu začíná pomalu ale jistě usínat, všichni se vzbudí až na otázku "Zná někdo důvod, proč by se tito dva lidé neměli navždy spojit? Pokud ano, ať promluví teď, nebo mlčí navždy." Tsunade se stejně jako ostatní zadívá na Itachiho, všichni to totiž vědí, tedy kromě samotného ženicha. Mono na svého bratra hodí vražedným pohledem, když vidí, že se Itachi chystá k protestu. Chudák utlačený dlouhovlasý černovlásek tedy sklapne a obřad je u konce. Konečně jsou Klapča i Deidara svoji, říkáte si šťastný konec? Ještě zdaleka ne XD

Co by to bylo za svatbu bez hostiny? I na téhle se jedlo a pilo. Všechno bylo v pořádku, dokud:
"Co si to dovoluješ?" Vyjekl Deidara, když Itachi přistoupil ke Klapče v mírně podnapilém stavu a jakoby nic jí tam začal přede všemi líbat. Mono ho jaksi nestihla uhlídat, byla totiž zaměstnána buď Gaarou, a nebo utěšováním Sasukeho, kterému nejmenovaná hnědovláska ukradla blonďatý poklad, jménem Naruto. A tak si nemohla povšimnout, že se její starší bratříček stihl mírně opít a pustit se za Deiem.
"Coby, zahýbá ti se mnou už dost dlouho." Pokrčí jen rameny.
Deidara zbledl a zadíval se na Klapču, která se jen mírně rozpačitě pousmála a poškrábala se nervózně na hlavě. Blonďák si povzdychl, a pak se znovu otočil k Itachimu.
"Je moje!" Vykřikl rázně a všechna pozornost se stočila na ně.
Itachi i Klapča překvapeně zamrkali a než se stihl Itachi nadát, válel se i s Deidarou po zemi v prachu a rvali se jako malý kluci. Klapča se je od sebe snažila jen marně odtrhnout.
Bohužel nevím, jak ten souboj probíhal dál, byla jsem zaměstnána něčím mnohem lepším. Nakonec je od sebe nějak prostě odtrhli a Klapča si s Deiem všechno vyříkala a jsou spolu. Nakonec jsem se ještě dozvěděla, že ta rvačka byla moje chyba, páč kdybych neodvedla Naruta, ano přiznávám, byla jsem to já, tak by se Mono nemusela zabývat Sasukem, dala by pozor na Itachiho a nic nemuselo nikdy prasknout. No co, stejně to nakonec dobře dopadlo, takže mě to nijak netrápí a jsem za ně šťastná.
PS: Klapča se stejně pořád tajně stýká s Itachim, ale pst;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ckck ckck | Web | 12. července 2009 v 8:56 | Reagovat

aoooooooooy,mas suprovy blogíss..neces spriateliť? :-)

2 ebika tvé SB ebika tvé SB | E-mail | Web | 18. července 2009 v 12:36 | Reagovat

No, tak jak tak koukám tak byla přidaná přesně o půlnoci to je hned jasný, že je takhle super:-D

3 Tess - tvoje SB *muck* Tess - tvoje SB *muck* | E-mail | Web | 19. července 2009 v 20:51 | Reagovat

Ahojky! Jak pak se máš? A co prázky? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama