Jsem v posledním kole SONsB hlásněte pro mě TADY arigato
Objednejte si Chibi mazlíčka TADY

Povídka pro Majku

9. července 2009 v 13:54 | Klapča |  Povídky na přání
Chci tě už tak dlouho.

Je to taková dlouhá blbost… Ale doufám, že se ti alespoň trošičku bude líbit Majko…


Mladý blonďatý ninja seděl unavený v horkých pramenech. Dneska ho už neotravoval Sai, takže si konečně odpočinul. Jeho naštvanost splachovala voda, která taky uvolňovala ztuhlé svaly. Sem tam se protáhl, aby ve vodě neusl. Když byl úplně malátný, vylezl z vody a šel se osprchovat ledovou vodou. Oblékl se do své oranžové kombinézy, ale svetr si rozepl, takže odhaloval černé tričko. V polospánku došel k sobě domů a otevřel si dveře.
,,ÁÁÁ!" Zařval Naruto, protože ho někdo přirazil ke stěně a opatrně mu zavázal oči jeho čelenkou.
,,Co to děláte?!" Vyštěkl, když ho muž vzal do náručí a někam ho nesl. Opatrně ho položil na postel, tak aby se mu nic nestalo a dal mu jednu ruku k hraně postele, kde ji svázal. Takhle to udělal i s druhou rukou a nohama. Poté vstal a šel zamknout dveře od Narutova domu. Naruto s sebou celou dobu házel a snažil se vysvobodit z chakrových pout a muž ho celou dobu pozoroval.
,,Pusťte mě! Slyšíte?! Co chcete?" Řval Naruto, jako kdyby ho honil drak. Muž si jenom povzdechl a sedl si na kraj postele. Naruto se sebou přestal házet a zaposlouchal se do ticha pokoje, jestli dostane odpověď. Žádná odpověď se nekonala, nýbrž si na Naruta ten někdo lehl a přišpendlil ho k posteli úplně.
,,C-Co to krucinál děláte?!" Zajíkl se blonďák, když na krku ucítil teplé jemné rty.
,,Uvolni se Naruto, užij si to." Řekl mu do ucha vzrušený a docela známý hlas.
,,C-Cože?!" V Narutovi by se krve nedořezal. Co to ten muž dělá?! To-To jako… On… On mě chce znásilnit?! Pomyslí si zděšeně a začne sebou házet.
,,No tak, Naruto, nech toho, sám víš, že si teď přivázaný a ani by ses mi neubránil…" Začal muž s káravým hlasem. ,,Teď se uvolni a užívej si!"
Naruto byl zděšen. Co si to jako o sobě ten chlapík myslí?! Ne! Nesmím se vzdát!
Naruto sebou začne ještě víc házet a muž si zase povzdychne a šáhne mu mezi nohy. Naruto se začal chovat, jako by byl z kamene.
,,Tak je to ono. Jak už jsem řekl, budeš se cítit skvěle, když se uvolníš."
Naruto ani nedutal a ani se nehýbal a tak se muž vrátil zase k jeho krku, kde ho líbal, kousal, lízal. Narutovi se to začalo líbit, ale nechtěl si to připustit a tak sebou začal zase házet.
,,Prosím! Pusťte mě!" Začal žalostně prosit. ,,Já… Já si nic užít nechci!"
,,Teď už je na to pozdě Naruto." Mužský hlas byl nadále vzrušený. Naruta to zděsí a začne sebou ještě víc házet, toho muže nad ním, začalo přivádět k nepříčetnosti. Vrazil svou nohu mezi ty Narutovi. Zase ho svou váhou přišpendlil k posteli a začal se věnovat blonďáčkovou krku. Vytáhl si kunai a k Narutově zděšení, mu rozpáral jeho oblíbené černé tričko. Muž mu začal laskat hruď a líbal ho na každém kousíčku obnažené kůže. Vsál do úst Narutovu levou bradavku a začal ji žužlat, když byla tvrdá, skousl ji a začal se věnovat té druhé bradavce. Narutovi se z hrdla osvobodil slastný sten a mu se pousmál, i když byl tichý, šlo poznat, že se Narutovi jeho laskání líbí. Zase vzal kunai a dotkl se jím Narutova podbřišku a začal ho táhnout až k pupíku, krvavá cestička ukazovala jeho tah kunaiem. Muž mu začal slízávat krev, která se mu z jizvy řinula, a potom se přemístil k hlavě blonďáčka. Muž se mu přisál na rty a snažil se Narutova ústa dobít svým neposedným jazykem. Jazykem mu přejížděl přes rty a hladil ho rukama po odhalené hrudi. Naruto pootevřel pusu, když se ruce neznámého začali zaměstnávat podbřiškem. Neznámí mu do nich vpustit svůj jazyk a Naruto ochutnal svoji vlastní krev. Byla sladká a hořká zároveň a zachutnala mu. Začal svým jazykem přejíždět přes jazyk neznámého, aby ji ucítil znovu. Neznámí však zase z jeho úst odešel a začal líbat jeho hruď, břicho a nakonec podbřišek. Svým jazykem přejížděl pod lemem narutových kalhot, ve kterých už šla vidět velká boule. Blonďáček slastně zasténal.
,,Prosím!" Neznámý se jen pousmál a rozepl zip od narutových kalhot. Kunaiem je rozřízl vejpůl a Narutovi trenky taktéž. Narutova chlouba se tyčila do výšky a snažila se dožadovat pozornosti. Neznámý ji olízl od kořene ke špičce a Naruto slastně zavdychal. Vsál špičku údu do úst a žužlal ji. Naruto se už ani nesnažil zadržet slastné steny.
,,Prosím! Už to nemůžu vydržet!" Neznámý se znovu pousmál, ale blonďáčka trpět nechal. Naruta to dovádělo k šílenství. Sténal čím dál hlasitěji a častěji ho prosil, ale neznámý se tvrdohlavě dělal hluchým. Neznámý mu rozvázal nohy, aniž by se přesunul někam jinam hlavou. Naruto je pokrčil a zase zaprosil, tentorát hlasem, který nesnese odpor.
,,Prosím! Nedá se to vydržet!"
Muž tedy vsál celý jeho úd do úst a vnikl do blonďáčka jedním prsem. Naruto slastně zavzdychal a začala vstřícně přirážet k hlavě od neznámého, ten už měl v Narutovi dva prsty a přidával další. Blonďáčkovo tempo se zrychlovalo a on s hlasitým výkřikem vyvrcholil. Neznámý vyndal z Naruta všechny prsty a co nejopatrněji do něj vsunul svůj ztopořený úd. Slastně zavzdychal a Naruto ze sebe vyrazil bolestný sten. Neznámý v něm setrval a začal pomalu přirážet. Narutovi se to líbilo a začal mu boky vyrážet vstříc. Sylně ho do sebe přirazil a neznámý slastně a udiveně zavzdychal.
Začal přirážet rychleji a rychleji. S výkřikem Narutova jména vyvrcholil a opatrně se z Naruta vysunul. Rozvázal Narutovi ruce a začal se zase věnovat jeho údu. Naruto mu zaryl prsty do hlavy a začal si určovat tempo, kterým muž přirážel. Se slastnými steny vyvrcholil a klekl si n okraj postele. Rukaka se přidržoval a naznačil muži, že do něj může zase vstoupit. Neznámý dvakrát neotálel a zase se do blonďáčka se slastným zavzdycháním jeho jména vsunul. Naruto si sundal čelenku z očí a vycházel vstříc mužovým přírazům. Oba slastně sténali a muž zase vyvrcholil. Naruto si lehl na záda a udiveně ze sebe vypravil: ,,Kakashi-sence?" Muž se na něj podíval, políbil ho na tvář. Sehnul hlavu k jeho klínu a přidržel mu ruce, aby si nemohl udávat tempo. Velmi pomalu a mučivě skláněl a zdvihal hlavu. Blonďáček slastně sténal a snažil se ruce vysvobodit z ocelového sevření. Ještě dvakrát akashi přirazil svou hlavu k narutovému údu a blonďáček s výkřikem: ,,Kakashi!"vyvrcholil. Oba dva se unaveně položili na postel s propoceným povlečením. Kakashi Naruta silně objal a zavřel oči. Čekal nějaké otázky, ale nic se nedělo. S údivem zjistil, že Naruto už spí.

Kakashi zase přišel pozdě na sraz teamu. Sakura si ho naštvaně měřila, ale nevydala ze sebe ani hlásku. Naruto mu poslal vzdušný polibek a Sai si něco čmáral na kus pergamenu.
,,Josh! Máme misi děcka! Máme dovést nějakou ženu do Mlžné a zase zpátky do Konohy. Je to dcera feudálního pána a tak je možné, že ji budou chtít napadnout." Podíval se po svých studentech a viděl, že se jim moc nechce. Zvláště Narutovi.
,,Kakashi-sence… Takové mise jsme už dělali nesčetněkrát… Není nějaká těžší na skladě? Konohamaru a jeho team by tuhle misi přímuli s otevřenou náručí…" Začal Naruto.
Kakashi si povzdychl a řekl: ,,Tsunade se o tebe bojí… Schválně nám dala lehčí misi…"
,,Hmpf..!" Naruto si posměšně odfrknul.
,,Takže, vyrážíme za deset minut. Sbalte si věci na týden." Řekl stručně Kakashi.
,,Týden? Vždyť cesta do Mlžné trvá den a půl! Co tam budeme dělat ty čtyři dny?" Zeptala se naštvaně Sakura.
,,Ta žena tam šla něco zařídit… A my sme její doprovod i na cestě zpět, takže tam s ní budeme muset zůstat…"
,,Hmpf..." Odfrkla si Sakura. ,,A co tam bude dělat? Kupovat si oblečení? Vždyť ona není feudální paní! Nemůže tam dělat žádnou jinou práci!"
,,No… To nevím, ale myslím si totéž… Nejspíš oblečení…" Zamyslel se Kakashi a celý jeho team se na něj podívali. ,,CO je? Řekl jsem něco špatně?" Udivil se, přestali se na něj dívat, a s ,,Ahoj" se rozešli balit. A opravdu, za deset minut byl u brány celý team i s Kakashim a dcerou feudálního pána se rozešli do Mlžné.
,,Ahoj… Já jsem Sakura a ty?" Zeptala se po chvilce dívky.
,,Já jsem Elinoi." Usmála se na ni.
,,Elinoi je pěkné jméno." Usmála se na ni Sakura.
,,Vážně?" Byla udivená Elinoi. ,,Mě se moje jméno moc nelíbí, je takové… Staré…"
,,Je trochu starší, ale je vznešené, jemné a autoritativní zároveň" Zamyslela se Sakura.
,,Hele… Kdo je ten nádherný blonďák." Zašeptala Elinoi. Sakura se podivila Naruto a nádherný?
,,No… To je největší hyperaktivní ninja ve vesnici." Zasmála se Sakura.
,,A… Jak se jmenuje?" Elinoi zrůžověla.
,,Naruto… Chceš, abych tě s ním seznámila?" Napadlo Sakuru a nevšimla se zabijáckého pohledu jejího senceie, který si rozhovor poslechl.
,,No… Já nevím…"
,,Naruto! Pojď sem na chvíli!" Zavolala Sakura a vyděšena Elinoi se na ni podívala.
,,Co se děje Sakuro?" Zeptal se nevrle Naruto, protože chtěl dokončit rozhovor se Saiem o lásce. Sai si nějak natloukl do hlavy, že miluje Danzoua a Naruto se mu to snažil vymluvit.
,,Tohle je Elinoi. Elinoi, tohle je Naruto." Představila je Sakura.
,,Těší mě… Ale teď musím jít… Sai si zase natloukl něco absurdního do hlavy." Otočil se a rozešel se ke svému teamovému partnerovi.
,,Promiň mu jeho chování… Takhle se choval po prvé." Kakashi měl radost a díval se vděčne na Naruta, ten mu pohled oplácel, ale dál se bavil se Saiem.

Na večer došli na kraj lesa. Rozdělali si stany (tři) a Kakashi je rozdělil do dvojic.
,,Sakuro, ty budeš spát s Elinoi, Naruto, ty se Saiem a já budu spát sám." Chtěl spát s Narutem, ale to by bylo moc podezřelé.
Elinoi byla totálně vyčerpaná a hned si do stanu lehla. Sakura šla rovnou s ní, aby ji později nevzbudila. Naruto se Saiem pořád debatovali o tom, že Sai Danzoua nemiluje a Kakashi se šel podívat po okolí. Našel překrásné jezírko s teplou vodou a olemované borůvkami, jahodami a malinami. Vrátil se o chvilku později a viděl, že je Naruto už sám. Zašeptal mu do ucha o místu a Naruto okamžitě vstal. Oba dva se rozešli k místu a Kakashi ho chytl za zadek.
Když už obal leželi přitulení ve vodě, Naruto se na Kakashiho obkročmo posadil a začal ho líbat. Líbali se vášnivě a dravě. Kakashi vzal do ruky jeho penis a začal přirážet ve velmi pomalém tempu. Naruto polibek přerušil a dosedl na Kakashiho prst. Slastně sténal a vycházel vstříc Kakashiho ruce. Ten už měl v Narutovi tři prsty a když Naruto slastně vykřikl jeho jméno, vsunul do Naruta svůj vzrušený úd. Chvíli setrval a pak naruta začal nadzvedávat v rychlém tempu. Vzal do ruky jeho úd a ve sejném tempu, jako on přirážel, začal pohybovat svou rukou po Narutově penisu. Oba Začal Naruta líbat po krku a poslouchal jeho steny. Vzrušoval ho každý hlasitější a on se slastným výkřikem vyvrcholil. Ještě pár krát přirazil rukou k Narutově mužství a Naruto s výkřikem vyvrcholil. Kakashi v něm zůstal, jen ho otočil k sobě zády a převalil se přes něj. Takže Naruto klečel a přidržoval se kraje jezírka. Kakashi začal znovu přirážet a Naruto mu vycházel vstříc. Jejich steny probudili Saie, který vyděšený doběhl k jezírku. Naskytl se mu pohled, který míval ve svých mokrých snech s Nejim. Kakashi s výkřikem vyvrcholil a opatrně z Naruta vystoupil. Naruto zůstal ve stejné poloze a Kakashi se ocitl pod ním. Olízl jeho vztyčený penis a Naruto slastně zavzdychal. Saiovi se dělali mžitky před očima. V podbřišku cítil mravenčení a všiml si i boule na kalhotách.Kakashi vsál do úst špičku Narutova údu a Naruto hlasitě zasténal. Kakashi ji žižlal, sál, jemně kousal a Naruto mezi tím prosil, aby ho tolik nedráždil a slastně sténal do ticha lesa. Kakashi se vynořil, aby se nadechl a jeho ruce se objevili na Narutově zadku. Zase se ponořil a vsál celý Narutův úd do úst. Naruto se pánví prohnul a Kakashi začal pomocí rukou přirážet Narutv úd ke své puse. Sai byl na tolik vzrušený, že shrbený odešel pryč hlouběji do lesa, kde si svůj ztopořený úd vyhonil. Kakashi ještě třikrát přirazil a Naruto se slastný výkřikem jeho jména vyvrcholil.
Oba dva se k sobě unaveně přitulili a Kakashi utrhl jednu malinu, kterou dal svému blonďáčkovi do úst.
,,Naruto… Miluji tě." Řekl a dal mu pusu.
,,Já tebe taky Kakashi. Už od první mise." Políbil ho na ústa a Kakashi polibek prohloubil.

Vstali, osušili se a oblékli se. Vrátili se do "tábora" a každý si lehl do svého stanu.

Ráno vyrazili časně. Kakashi, Naruto a Sai vypadali, jako by celou noc nespali. Však taky ne. Sai myslel na to, co ten večer viděl, Naruto na Kakashiho a Kakashi na Naruta. Elinoi se snažila navázat konverzaci s Narutem, ale ten byl velmi unavený na to, aby se s ní bavil. Stejně, i kdyby nebyl unavený, tak by myslel na Kakashiho a nějaká Elinoi by ho ani nezajímala. Byla sice pěkná, měla dlouhé hnědé vlasy a překrásné fialové oči, ale jeho ničím neupoutala. Byla, podle jeho mínění, moc nafintěná, a když se objevilo jakékoli bláto na cestě, musel ji přes něj přenést. Ona si to ohromě užívala, ale on se cítil, jako by měl za necelou chvíli z toho věčného zvedání a pokládání zkolabuje. Sakura si toho všimla.
,,Naruto? Není ti nic? Jsi nějak vyčerpaný…" V jejím hlase zněla obava o jeho zdraví.
,,Ne… To je dobré… Jen jsem se moc nevyspal…" Odbil ji.
,,Ale Naruto… Co si večer dělal?" Chtěla vědět víc.
,,Přemýšlel jsem…" Nezalhal.
,,A o čem?" Sakura byla víc a víc zvědavá.
Naruto zčervenal a řekl: ,,No… Ehm… O misích a tak…"
,,Naruto nelži mi! Že ty ses zamiloval?" Sakura si myslela, že se zamiloval do Elinoi.
,,No.."
,,Do koho? Je to Elinoi?" Dál tlačila.
Naruto se na ni nechápavě podíval ,,Kdo je Elinoi?".
,,To je ta holka co chráníme!"
,,Ne! Do té ne!" Narto byl rozhořčen nad tím, že si mohla Sakura myslet, že se zamiloval do té holky.
,,Děcka… Podívejte! To je Mlžná." Ukázal okouzleně Kakashi na vesničku, která by se mohla jen těžko jmenovat Mlžná. Žádná mlha tam nebyla. Jen spousta vody. Naruto byl rád, že ho zachránil před výslechem a taky se okouzleně podíval na výjev.
,,Jak to, že tam není mlha?" Zeptal se Naruto.
,,Někdy mlha z vesnice odchází, ale zase brzy se vrátí… Nikdo neví proč tomu tak je…" Řekla důležitě Elinoi.
,,To je krása!" Rozplývala se Sakura.
,,Ano je." Usmál se Naruto.
Všichni vyrazili z kopce. Už je dělilo 20 minut od vesnice a Naruto, Kakashi se Saiem se strašně moc těšili na měkou postel. Saie napadlo, že by se mohl Naruta na to, co večer viděl. Měl kliku, Kakashi šel někde vepředu mezi prvními a Naruto poslední.
,,Um… Naruto… Víš… Já… Um… No.." Začal.
,,Sai, vymáčkni se!" Řekl netrpělivě Naruto.
,,No… Včera… No… Večer… Večer jsem slyšel… No… Křik…" Bylo mu trapné o tom mluvit. ,,No… Křik… Spíš to bylo sténání…" Narutovi vyprchala všechna barva z obličeje a zastavil se.
,,Tys… Nás nás viděl?!" Zeptal se nevěřícně.
,,No… Ano." Sai zrudl.
Naruto se na něj podíval a hned věděl, že nemluví o ničem jiném, než o tom, že je viděl, jak se s Kakashim milovali.
,,A já… Já se chtěl zeptat…" Začal zase Sai. ,,Jaké… Jaké to je?" Upřel na něj pohled a Naruto zrudl.
,,No… Je to skvělé. Všechny svaly v těle se ti uvolní a ty se cítíš báječně." Vysvětloval Naruto.
,,Aha…" Sai si to neuměl představit a zdaleka mu to nestačilo. Rozhodl se, že se později zeptá Kakashiho.
,,Víš Saii… Pochopíš to, až si to vyzkoušíš…" Dořekl Naruto.
,,Hmmmm… A s kým bych to měl udělat?" Zeptal se po chvilce Sai.
,,No, s někým, koho miluješ. Ale hlavně to nezkoušej s Danzouem, protože ty ho nemiluješ, jen k němu vzhlížíš." Vysvětlil Naruto.
,,Jak se mám do někoho zamilovat?"
,,To fakt nevím, ono to příde samo…"
,,Hmm…"
,,Naruto! Dělejte!" Zavolá na ně Sakura.
,,Už běžíme!" Zavolal unaveně a rozběhl se.

Kakashi objednal čtyři pokoje. Jeden pro sebe, druhý pro Naruta, třetí pro Saie a čtvrtý pro Sakuru. Elinoi měla domluvené bydlení ve vedlejším domě. Domluvil jí to sám Káge vesnice. Měla to být totiž manželka jeho syna. Elinoi ho nemilovala a vůbec se jí nelíbil. Vypadal jako Chouji s pár kily na víc. Vůbec si nerozuměli a on jí pořád ztrapňoval. Nebyl vůbec vychovaný, klidně si po jídle nahlas grgl, i prd byl u něj slyšet skoro každých deset minut. Nikdy se po jídle neumyl a gentlmen (ehm… Jak že se to píše?) to zrovna taky nebyl. Zavíral lidem dveře před nosem a vráží do lidí, jako by byl největší bůh na světě. Její matka jí popřála upřímnou soustrast, když odcházela.

Naruto si vyčerpaně lehl do postele. Ležel už asi třicet minut a ne a ne usnout. Vstal a vyšel na chodbu. Podíval se, jestli tam někdo není a přišel ke Kakashiho pokoji. Ostýchavě zaklepal, a když se ozvalo dále, vstoupil. Kakashi ležel a četl si knížku. Podíval e na Naruta a sedl si.
,,Ahoj lásko," Usmál se. ,,co potřebuješ?"
,,Nemůžu usnout…" Řekl ospale.
,,Já taky ne… Nechceš si ke mně lehnout?"
,,Dobře." Usmál se na něj vděčně Naruto. Kakashi mu udělal na posteli místo a Naruto si lehl. Kakashi ho objal a lehl si taky. Zanedlouho už oba spali a zdáli se jím překrásné sny.
Ticho v pokoji ohlušilo zaklepání. Naruta ani Kakashiho to neprobudilo. Ozvalo se další a naléhavější. Nic. Sakura vešla do pokoje a zůstala stát s otevřenou pusou. Naruto ležel v Kakashiho objetí a Kakashi měl svou hlavu zabořenou do Narutových vlasů. Z toho pohledu se nemohl vzpamatovat. Stála tam a ani si nevšimla, že se k ní blíži Elinoi. Tázavě se na ni dívala a nechápala, na co se tak upřeně dívala. Přišla k ní a podívala se na výjev v pokoji.
,,Ty vole!" Vypravila ze sebe. Sakura se na ni podívala, jako by před chvílí spadla z višně. Raději zavřela dveře od pokoje a s Elinoi se snažila rozdýchat to, co právě viděla.
,,Takže… Naruto je gay?!" Nebyla to otázka, spíš konstatování.
,,Jo." Kývla Haruno.
,,Tohle, tohle bych si nikdy nemyslela!"
,,Já taky ne! Znám Naruta od školy, vždycky mě balil! Jak to, že je teď gay?!" Sakura to nechápala, ale ani jí to nevadilo. Elinoi to ale vyděsilo, teď ji nikdo nezachrání před debilním a nevychovaným Alkaiem (syn kágeho)! Rozbrečela se a začala utíkat směrem ke vchodu, kde narazila do Saie. Otevřela oči a zjistila, že má obličej, těsně nad jeho. Zčervenala jako rak a pokračovala v úniku. Sai se zmateně podíval na Sakuru, která vypadala, jako by před chvílí uviděla masakr. Došel k ní a zeptal se jí, co se stalo, ona jenom ukázala na dveře a on se za ně podíval. Potom je zavřel a Sakura se na něj podívala, protože ji udivilo, že je klidný.
,,No… Viděl jsem je včera, jak spolu souložili…" Pokrčil rameny. Sakura vykulila oči a snažila se neomdlít.
,,Fakt si řekl souložit?!" Zeptala se ho.
,,Jo."
,,COŽE?"
,,Mám ti to říct ještě jednou? Prostě a jednoduše: SOULOŽILI." Sakura ještě víc vykulila oči a začala se přidržovat zdi chodby.
,,Co se děje? Řekl jsem něco špatně?" Zeptal se jí.
,,Ne… To je dobré… Jen jsi mě zaskočil…" Řekla a odkráčela do svého pokoje. Sai si povzdechl a udělal to samé.

Naruto se probudil a opatrně se vysmekl z Kakashiho objetí. Sedl si na postel a podíval se na hodiny. Bylo půl páté ráno. Kakashi se otočil na druhý bok a pochrupoval dál. Naruto se protáhl a zívl si. Pokusil se vyskočit z postele, ale Kakashiho ruka byla rychlejší.
,,Kam jdeš?" Zeptal se rozespale.
,,Ani nevím…" Přiznal se Naruto.
,,Tak nikam nechoď a zůstaň tu se mnou."
,,A co bychom tu dělali?" Kakashi se pousmál.
,,Co se dá v posteli kromě spaní dělat?" Zeptal se Naruta.
,,Číst knížka!" Řekl nevině Naruto.
,,To taky, ale ještě jedna oblíbenější věc." Usmál se rozpustile Kakashi.
,,Hmm… Tak to teda nevím co…" Naruto dělal, že je zmatený.
,,Však já ti to ukážu." Svalil Naruta do postele, nechal ho, ať si na něj obkročmo sedne a začal mu pomalu rozepínat mikinu.
,,Doufám, že mi zase nerozpáráš tričko!" Řekl Naruto.
,,Tak si ho sundej dřív, než to udělám." Odvětil Kakashi a Naruto ho poslušně poslechl. Sundal si mikinu a tričko. Kakashi si sedl a začal mu líbat krk a hladit ho po zádech. Naruto Zavzdychal a objal Kakashiho. Ten už zaměstnával bradavky. Naruto mu slastně sténal do ucha a Kakashiho to značně vzrušovalo. Položil Naruta na záda a sundal mu kalhoty i trenky.
,,Dneska na to deš nějak rychle." Neodpustil si Naruto poznámku.
,,Myslíš?" Kakashi se usmál.
,,Jo"
,,Tak jak chceš… Dem na to pomalu." Řekl a začal líbat Naruta na krk, potom po hrudi v podbřišku. Naruto slastně vzdychal Kakashiho jméno a odevzdal se do jeho moci. Kakashi ho dráždil jazykem úplně ve spod podbřišku a Naruto už to nevidržel.
,,Kakashi… Tohle už stačí… Už nechci, abychom na to šli pomalu!"
,,Ale já chci." Zasmál se zklamanému zasténání.
,,Kakashi… Prosím! Chci to hned teď!" Kakashi se rozhodl už ho víc netrápit a přejel jazykem po narutovému penisu. Naruto zalapal po dechu a slastně zavzdychal.
,,Kakashi" Kakashi vsál Narutův vztyčený úd do úst a vnikl jedním prstem do Naruta. Naruto sténal a jeho ruce zmizeli v záplavě Kakashih vlasů. Začal si určovat rychlé tempo a Kakashi mu v tom vůbec nebránil. Přirážel vstříc jeho hlavě, myslel si, že brzo exploduje. Přirížel víc a víc a na konec s výkřikem Kakashiho jména vyvrcholil. Kakashi z něj vyndal prsty a vsunul se do něj. Naruto se bolestně zatvářil, ale povzbudivě se na svého senceie usmál. Kakashi chvíli setrval a až si Naruto zvykl, začal v rychlém tempu přirážet. Vzal do ruky Narutův úd a svoji rukou přirážel ve stejném tempu jako on. S víkřikem oba vyvrcholili a svalili se vedle sebe. Naruto ještě do ticha pokoje zašeptal: ,,Miluji tě Kakashi, strašně moc."


A na konec perlička povídky:
$____$ <= Kakuzu ×D

KONEC

Je to divně ukončené…. Ale doufám, že se líbilo

Povídka má přesně 3 650 slov :D Sem si mákla… Celé ráno jsem u toho strávila :D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 tess tess | Web | 9. července 2009 v 17:40 | Reagovat

tak tohle bylo super. můj nejoblíbenější a milovanej pár. je vidět, že sis na tom mákla. a to hodně. ale vůbec by mi nevadilo, kdyby si napsala třeba volné pokračování.  :-D  :-D

2 tess tess | Web | 9. července 2009 v 17:40 | Reagovat

jupí sem první

3 Kakashi & Iruka sensei Kakashi & Iruka sensei | Web | 9. července 2009 v 19:12 | Reagovat

No Klapi...
smekám čelenku  :-D
Na to, že tenhle pár nemusím, sem si to pěkně vychutnala 8-)

4 Majka Majka | Web | 9. července 2009 v 20:40 | Reagovat

...*nemá slov* to bylo KAWAIIII!!!!! Prostě dokonalý!! *i yaoi tam bylo...a třikrátXDD* Arigatoooo, K-chan!!Byla to úúža povídky, a to se Saiem a Danzouem...no lol :-D.  A souhlasím s Tess-chan, chtělo by to třebas volné pokráčko  :-D  :-D  !!! A ještě jednou arigatoo, je to váážně náádherná povídka   :D !!!

5 terkic terkic | Web | 9. července 2009 v 21:29 | Reagovat

jo tak Sai mě s tím Danzouem fakt rozsekal a to jak si popisovala toho snoubence taky:D jj a souhlasím s tess a Majkou, volné pokračování by bylo super, aspoň bych se dozvěděla jak to dopadlo se Saiem:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama